The Lord of the Rings: Gollum. Poznaliśmy przybliżoną datę premiery

The Lord of the Rings: Gollum. Poznaliśmy przybliżoną datę premiery

The Lord of the Rings: Gollum miał zadebiutować w zeszłym roku, ale wydawca zdecydował o przełożeniu daty premiery na bliżej nieokreślony 2023 r. Teraz firma ujawniła, kiedy mniej więcej pojawi się gra osadzona w uniwersum Frodo Bagginsa.

The Lord of the Rings: Gollum zapowiedziano w 2019 roku. Od tamtej pory minęło kilka lat, a gra nadal nie trafiła do sprzedaży, choć moment ten powinien nastąpić we wrześniu 2022 roku lub jeszcze wcześniej. Zdecydowano jednak o opóźnieniu premiery produkcji na bliżej nieokreślony czas. Teraz firma Nacon w raporcie finansowym zawęziła datę wydania i potwierdziła, że premiera nastąpi w pierwszej połowie nowego roku fiskalnego. Według podanej informacji The Lord of the Rings: Gollum pojawi się między 1 kwietnia a 31 września bieżącego roku. Patrząc na plany konkurencji, tytuł może nadejść w spokojniejszym dla branży gamingowej okresie wakacyjnym lipiec-sierpień.

The Lord of the Rings: Gollum ma zadebiutować między 1 kwietnia a 31 września 2023 roku.

The Lord of the Rings: Gollum ma długą historię opóźnień premiery. Pierwotnie gra miała zadebiutować w 2021 roku, ale nawiązanie współpracy Daedalic Entertainment z wydawcą Nacon doprowadziło do opóźnienia i ustawienia daty na 2022 r. W maju sprecyzowano, iż studio celuje we wrzesień, lecz i ten termin nie został dotrzymany, zaś w wakacje poinformowano, że produkcja potrzebuje czasu, najwyżej kilku miesięcy. Od tamtej pory deweloperzy milczeli i nie zdradzili nawet przybliżonej daty debiutu. Miejmy nadzieję, że tym razem nie dojdzie do następnego przełożenia premiery.

The Lord of the Rings: Gollum zmierza na Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC i Nintendo Switch. Historia nie skupia się na doskonale znanych postaciach ze świata wykreowanego przez J.R.R. Tolkiena tylko również ważnego dla uniwersum Golluma. Choć Gollum być może nie jest wojownikiem, to z pewnością skrytobójczo zamorduje nieostrożnego wroga, gdy nadarzy się taka okazja. Rozgrywka polega na używaniu podstępu, zwinności oraz sprytu, a nie otwartej walce z przeciwnikiem. Całość zaoferuje też wybory wpływające na przebieg zabawy i osobowość głównego bohatera.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Lord of the Rings: Gollum. Poznaliśmy przybliżoną datę premiery

 0