The Sims może spać spokojnie. Paradox Interactive anulowało projekt Life by You

The Sims może spać spokojnie. Paradox Interactive anulowało projekt Life by You

Life By You uważany za konkurenta The Sims nie zadebiutuje we wczesnym dostępie. Wydawca potwierdził, że premiera została odwołana po tym jak przesunięto ją na czas nieokreślony.

Life By You, czyli nowy symulator życia, który miał za zadanie rzucić wyzwanie serii The Sims nie będzie wydany. Paradox Interactive anulowało produkcję kilka tygodni po tym jak ogłoszono przełożenie debiutu na czas nieokreślony. Wiceprezes firmy, Mattias Lilja ogłosił smutną decyzję na forach internetowych. „Niestety zdecydowaliśmy się odwołać premierę naszego długo oczekiwanego symulatora życia Life by You”.

Premiera Life by You, który był uważany za konkurenta The Sims została odwołana.

„To było niezwykle trudna decyzja i jest wyraźną porażką ze strony firmy Paradox w sprostaniu oczekiwaniom zarówno naszym, jak i społeczności”. Life By You miał być debiutanckim tytułem Paradox Tectonic, studia założonego w 2019 roku, na którego czele stoi Rod Humble związany niegdyś z marką The Sims.

Pierwotnie premiera gry we wczesnym dostępie miała nastąpić we wrześniu 2023 r., później została przesunięta na marzec 2024 r., a następnie ponownie przełożona na czerwiec. Ostatecznie gra miała pojawić się w nieokreślonym momencie.

„Kilka tygodni temu zdecydowaliśmy się wstrzymać z wydaniem gry we wczesnym dostępie, aby ponownie ocenić Life by You, ponieważ nadal uważaliśmy, że gra odstaje w kilku kluczowych elementach. Chociaż mogliśmy przekładać premierę produkcji, aby móc uzyskać lepszy ogląd na projekt, to stało się dla nas jasne, iż droga prowadząca do wydania gry, co do której byliśmy pewni stała się niejasna i zbyt długa”.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Sims może spać spokojnie. Paradox Interactive anulowało projekt Life by You

 0