The Tamagotchi Forever zadebiutuje w 2018 roku

The Tamagotchi Forever zadebiutuje w 2018 roku

Pamiętacie te słodkie plastikowe jajka z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem i trzema przyciskami? Pokolenie, które urodziło się w latach 90. pamięta to doskonale. Czy Tamagotchi Forever w wersji mobilnej będzie również hitem? Przekonamy się niebawem!

Zabawka została stworzona w 1996 roku w Japonii przez Aki Maitę. Celem gry była opieka nad małym wirtualnym zwierzątkiem, które należało karmić, myć, sprzątać itd. Te cudowne zabawki produkowane były przez firmę Bandai. Później pojawiło się wiele nowych wersji z różnymi dodatkami, które urozmaicały naszą grę. Chyba każda osoba wie na czym polegała cała zabawa więc dalsze opisywanie funkcji nie ma sensu. W 2018 roku nasz wirtualny zwierzak idzie o krok dalej i wyląduje na naszych smartfonach, super nie? Gra będzie dostępna na urządzaniach z systemem Android oraz iOS.

The Tamagotchi Forever pojawi się w 2018 roku na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS

Gra toczy się w "Tamatown", możesz również zaprzyjaźnić się z innymi zwierzakami czyli podobnie jak w pierwszej wersji. Jak zwykle będziesz musiał codziennie dbać o swojego Tamagotchi karmiąc go, myjąc czy kładąc go do łóżka na czas. Natomiast gdy przestaniecie to robić wydarzy się coś, czego nie chcielibyście zobaczyć, serio. ;) Ale to już sprawdzicie sami, gdy gra pojawi się na naszym rynku. W aplikacji znajdziemy również mini gry, które pozwolą nam zdobyć monety potrzebne do rozwijania naszego Tamagotchi. Co sądzicie o nowej grze? Co prawda pojawiło się kiedyś Pou, które nazwano wierną kopią Tamagotchi jednak nadal to nie było to samo co zabawka z naszych dziecinnych lat. Ja już nie mogę się doczekać, a wy? Dajcie znać w komentarzu!

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Tamagotchi Forever zadebiutuje w 2018 roku

 0