The Witcher: Monster Slayer - premiera nowego Wiedźmina już 21 lipca

The Witcher: Monster Slayer - premiera nowego Wiedźmina już 21 lipca

"Naostrzcie swoje miecze i naładujcie smartfony - światowa premiera The Witcher: Monster Slayer na iOS-a oraz Androida odbędzie się 21 lipca!" - czytamy w tweecie opublikowanym na łamach oficjalnego profilu The Witcher. Gra ukaże się wyłącznie w wersjach na smartfony i tablety z systemami Android oraz iOS. Posiadacze urządzeń z Androidem mogą się już wstępnie rejestrować do gry pod tym adresem. W The Witcher: Monster Slayer wcielimy się w jednego z wiedźminów i zajmiemy się przede wszystkim polowaniem oraz walką z najróżniejszymi kreaturami wywodzącymi się z uniwersum "Wiedźmina" w rozszerzonej rzeczywistości. Monstra napotkamy dosłownie wszędzie: w domu, w ogrodzie, na drodze do pracy czy uczelni, w parku, lesie czy na plaży.

The Witcher: Monster Slayer ukaże się 21 lipca, w wersjach na smartfony i tablety z systemami Android oraz iOS.
 

Nie lada gratką dla wszystkich miłośników "Wiedźmina" będzie kampania fabularna, która przeniesie nas do okresu na długo przed historią Geralta z Rivii. Podczas przygody przeżyjemy wiele losowych wydarzeń oraz napotkamy postacie niezależne. Wrażenie robią też modele stworów, którym stawimy czoła - są wielkie i bogate w szczegóły. Autorzy zapowiadają, że starcia z nimi będą miały RPG-owy charakter. Wykorzystamy w nich nie tylko miecze, ale także wiedźmińskie umiejętności, eliksiry czy oleje. Z czasem będziemy też awansować naszą postać - którą na początku własnoręcznie stworzymy - na kolejne poziomy, rozwijać jej umiejętności oraz zdobywać coraz lepszy ekwipunek.

The Witcher: Monster Slayer to gra opracowana przez studio Spokko, należące do CD Projektu. W swojej debiutanckiej produkcji deweloper inspirował się bez wątpienia popularnym Pokemon GO. Miłośnicy sagi o Geralcie, Yennefer i Ciri mogą zacierać ręce. A to tylko część atrakcji, które czekają na nich w najbliższym czasie. 9 lipca odbędzie się WitcherCon, konferencja organizowana przez platformę Netflix oraz CD Projekt RED, wkrótce prawdopodobnie Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma aktualizację dla konsol nowej generacji, a pod koniec roku obejrzymy drugi sezon serialowego "Wiedźmina".

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Witcher: Monster Slayer - premiera nowego Wiedźmina już 21 lipca

 0