The Wolf Among Us dostępny za darmo na Epic Games Store

The Wolf Among Us dostępny za darmo na Epic Games Store

Epic Games Store postanowił zrobić użytkownikom platformy całkiem interesującą niespodziankę udostępniając bezpłatnie cały pierwszy sezon gry The Wolf Among Us autorstwa do niedawna nieistniejącego studia Telltale Games. Promocja ma najpewniej związek z zapowiedzianą podczas The Game Awards 2019 drugą częścią o przygodach wilka. Tytuł przypiszemy do swojego konta do 19 grudnia tutaj, z kolei potem poznamy kolejne darmowe produkcje. The Wolf Among Us swoją premierę miał w październiku 2013 roku, a na rynku ukazało się łącznie pięć epizodów. Historia skupia się na losie Bigby'ego, czyli szeryfa zamieszkanego przez uciekinierów ze świata bajek miasteczka. W przeszłości tytułowy heros szerzej znany był jako Zły Wilk z opowiadania o Czerwonym Kapturku. Tym razem jednak musi on rozwikłać zagadkę tajemniczych morderstw na dawnych bohaterach baśni.

Do 19 grudnia użytkownicy Epic Games Store mogą przypisać za darmo gry The Wolf Among Us i The Escapits.

W grze nie brakuje wielu znanych z książek dla dzieci postaci takich jak Królewna Śnieżka czy Ichabod Crane z opowiadania o Jeźdźcu bez Głowy. Produkcja bazuje na licencji komiksowej serii Fables stworzonej przez Billa Willinghama. To jednak niejedyna darmowa okazja na Epic Games Store bowiem przy okazji do 19 grudnia możemy również zgarnąć wydanego w lutym 2015 roku The Escapists. W tym przypadku mamy do czynienia z łączącym wiele gatunków symulatorem więzienia, w którym wcielamy się w rolę skazańca zmuszonego do prowadzenia życia we wspomnianym miejscu odosobnienia. Deweloperzy starali się dostarczyć graczom możliwie dużą swobodę w działaniu dlatego też eksplorujemy otoczenie, zbieramy różne przedmioty niezbędne do stworzenia kolejnych rzeczy, a to wszystko po to by prędzej czy później skutecznie uciec z więzienia.

Co nas czeka po 19 grudnia? Niestety Epic nie zdradził nazwy następnej bezpłatnej gry, ale według dostępnej informacji sklep chce zaskoczyć swoich klientów zapowiadając akcję 12 Days of Free Games czyli 12 dni darmowego grania. Oferta wystartuje właśnie w następny czwartek. Dodatkowo twórcy Fortnite zdradzili nową listę dostępnych na wyłączność w ich sklepie gier i najpewniej część z nich w przyszłości pojawi się też na konkurencyjnych platformach. Niestety tym razem poza The Wolf Among Us 2 raczej nie ma nic szczególnie interesującego.

Nowe gry na wyłączność w Epic Games Store:

  • Bloodroots
  • Foregone
  • Predator
  • Godfall
  • The Wolf Among Us 2
  • Surgeon Simulator 2
  • The Red Lantern
  • Before We Leave
  • Totally Reliable Delivery Service

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Wolf Among Us dostępny za darmo na Epic Games Store

 0