Thermalright prezentuje cooler Silver Arrow ITX-R

Thermalright prezentuje cooler Silver Arrow ITX-R

Firma Thermalright wprowadziła do swojej oferty nowe cooler CPU. Model ten nie bez powodu otrzymał nazwę Silver Arrow ITX-R, bo to po prostu mniejsza wersja znanego systemu chłodzenia Silver Arrow.

Thermalright Silver Arrow ITX-R to mniejsza wersja wcześniej wprowadzonego do sprzedaży coolera Silver Arrow. Nowy model, ze względu na swoje gabaryty, przystosowany jest do małych komputerów z płytami głównymi mini-ITX. Producent skupił się przede wszystkim na uzyskaniu wolnej przestrzeni w dolnej części coolera. Dzięki temu wokół pamięci, VRM i slotu PCI-Express ma byś sporo miejsca.

Cooler wyposażony jest w sześć niklowanych rurek cieplnych oraz dwa radiatory z żeberkami w kształcie litery D. Pomiędzy nimi producent umieścił wentylator o sporej średnicy aż 130 mm. Może on się kręcić z prędkością od 300 do 1300 obrotów na minutę. To z kolei przekłada się na przepływ powietrza na poziomie nawet 94.8 m³/h. Taka specyfikacja powinna się przełożyć na całkiem niezłe możliwości chłodzenia, ale prawdziwe możliwości poznamy dopiero po pierwszych testach.

Cooler Thermalright Silver Arrow ITX-R ma wymiary 103 x 153 x 150 mm i waży około 600 gramów. Obsługuje najpopularniejsze najpopularniejsze gniazda procesorów, w tym LGA2011v3, LGA115x, AM3+ oraz FM3+. Cena tego modelu nie jest jeszcze znana, ale najprawdopodobniej nie będzie należała do niskich.

Thermalright Silver Arrow ITX-R

Thermalright Silver Arrow ITX-R

Thermalright Silver Arrow ITX-R

Thermalright Silver Arrow ITX-R

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Thermalright prezentuje cooler Silver Arrow ITX-R

 0