Thermalright wprowadza na rynek chłodzenie TUF Gaming Alliance Black Eagle

Thermalright wprowadza na rynek chłodzenie TUF Gaming Alliance Black Eagle

Thermalright połączył siły z gamingową marką Asus TUF, aby wydać nowy zestaw chłodzenia CPU Black Eagle, z efektami świetlnymi RGB i pojedynczym wentylatorem z logo TUF Gaming Alliance. Thermalright twierdzi, że nowa chłodzenie CPU Black Eagle oferuje wysoką wydajność cieplną, a jednocześnie zostało zaprojektowane w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności, stabilności i trwałości, dzięki czemu TUF Gaming Alliance jest potężniejsze razem z szerszą gamą komponentów z tej serii. Thermalright Black Eagle został poddany rygorystycznym testom, aby zapewnić, że osiągana wydajność nie mija się z deklaracjami producenta.

Thermalright połączył siły z gamingową marką Asus TUF, aby wydać nowy zestaw chłodzenia CPU Black Eagle.

Thermalright wyposażył Black Eagle w wąski, pojedynczy radiator, co zapewnia maksymalną kompatybilność z szeroką gamą obudów komputerowych i gwarantuje, że wysokość pamięci nie będzie stanowić problemu. Chłodzenie zawiera pięć ciepłowodów o średnicy 6 mm zamontowanych w niklowanej miedzianej podstawce transferującej ciepło, z tradycyjnym aluminiowym zestawem finów, oferując odprowadzanie ciepła do TDP 200 W. Ogólne wymiary Black Eagle wynoszą 120 mm x 42 mm x 158 mm (dł. x szer. x wys.) z wagą 470 g. Przedni wentylator 120 mm jest wyposażony w  łożysko Fluid Dynamic Bearing, a żółte łopatki nawiązują do tradycyjnego motywu Asus TUF Gaming Alliance. Wentylator posiada również kontrolę prędkości PWM w zakresie 600-1500 obr./min i wytwarza hałas na poziomie między 19-23 dBA.

Aby dodać  nieco stylu do tej niezbyt rozbudowanej konstrukcji, Thermalright Black Eagle wyposażono w górną pokrywę z logo Thermalright, podświetlaną oczywiście diodami RGB. Oświetlenie można podłączyć bezpośrednio do płyt głównych wyposażonych w RGB za pomocą standardowego 3-stykowego złącza 5 V, co umożliwia synchronizację kolorów i wzorów oświetlenia z innymi komponentami w systemie. Póki co nie ujawniono pełnej kompatybilności z platformami, cena również pozostaje nieznana, jednak można się spodziewać dodatkowego "podatku" za logo "Asus TUF".

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Thermalright wprowadza na rynek chłodzenie TUF Gaming Alliance Black Eagle

 0