Thermaltake Core P90 - szklana, otwarta, modularna obudowa

Thermaltake Core P90 - szklana, otwarta, modularna obudowa

Thermaltake zaprezentował swoją najnowszą obudowę, cechującą się otwartą konstrukcją, panelami z hartowanego szkła oraz nietypowym kształtem i układem miejsc przeznaczonych na poszczególne elementy sprzętowe. Core P90 w edycji z hartowanym szkłem podzielona została na 3 komory, w których wydzielono oddzielne przestrzenie na podzespoły bazowe z kartą graficzną podłączoną poprzez riser, PSU oraz chłodzenie.

Podstawa obudowy powstała na bazie graniastosłupa trójkątnego, jednakże po dodaniu 5 mm paneli z hartowanego szkła, powstał sześciokątny potwór, pozwalający na prezentację swojego zestawu pod każdym możliwym kątem. Obudowa pozwala na umiejscowienie jej w 3 pozycjach: powieszenie na ścianie, postawienie w pozycji pionowej oraz horyzontalnej, co w połączeniu z 7 zatokami na napędy, modularnymi tackami i podatnym na rozbudowę systemem chłodzenia wodnego, czyni Core P90 TG świetną bazą z nieograniczonym potencjałem. Umieszczone pod różnymi kątami podzespoły zostały od siebie odizolowane w celu lepszego odprowadzania ciepła, zapewniając każdemu z elementów odpowiednią przestrzeń. 

Core P90 pozwala użytkownikom na dowolność w budowaniu ich systemu, dzięki modularnym panelom i uchwytom na podzespoły. Firma zapewnia, że już nikt nigdy nie będzie miał problemu z ciężko dostępną śrubką albo niewykorzystanymi przestrzeniami, co można osiągnąć dzięki optymalizacji przestrzeni, dostosowując układ obudowy całkowicie do swoich upodobań. We wnętrzu "skrzynki" można umieścić pełnowymiarową płytę ATX, kartę graficzną do 320 mm długości i zasilacz do 220 mm długości. Na magazyny danych przeznaczono 7 zatok, gdzie można zainstalować dyski w rozmiarze 3,5 i 2,5 cala. Obudowa ta jest kompatybilna ze wszystkimi dostępnymi zestawami chłodzenia AIO dostępnymi na rynku oraz umożliwia montaż chłodnic DIY do 480 mm. Obudowa jest już dostępna w przedsprzedaży w cenie około 950 zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Thermaltake Core P90 - szklana, otwarta, modularna obudowa

 0