Thermaltake Meka Pro – tania klawiatura z przełącznikami Cherry MX

Thermaltake Meka Pro – tania klawiatura z przełącznikami Cherry MX

Meka Pro to nowa klawiatura mechaniczna marki Thermaltake. Zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ mimo przełączników Cherry MX ma mieć dość atrakcyjną cenę.

Klawiatura mechaniczna Meka Pro to nowy produkt w ofercie firmy Thermaltake. Ma być dostępna w wersji z przełącznikami Cherry MX Red, Brown oraz Blue. Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł wybrać takie klawisze, jakie najbardziej mu odpowiadają. Każdy kolor to inny moment aktywacji lub siła wymagana to naciśnięcia przycisku. Jedne lepiej nadają się do grania, a inne do pisania.

Thermaltake Meka Pro wyposażona jest w podświetlane klawisze. Jednak w przypadku tego modelu nie ma możliwość wyboru koloru iluminacji. Dostępna jest tylko i wyłącznie barwa czerwona, ale za to producent pomyślał i kilku efektach, jak np. pulsującym, falującym lub iskrach. Gracze mogą także wybierać intensywność podświetlenia i prędkość danego efektu.

Co ciekawe, firma Thermaltake nie udostępnia żadnego oprogramowania dodatkowego do klawiatury. Pomimo tego można niej ustawić np. makro, które zostanie zapamiętane dzięki 256 KB wbudowanej pamięci. Meka Pro pozwala również na wybranie trybu N-Key lub 6-Key Rollover. Dostępne są też klawisze multimedialne.

Thermaltake to klawiatura dla osób, które cenią sobie prostotę. Ma kosztować 100 dolarów w wersji z przełącznikami Cherry MX Red i Blue oraz 110 dolarów za wersję Cherry MX Brown. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Thermaltake Meka Pro

Thermaltake Meka Pro

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Thermaltake Meka Pro – tania klawiatura z przełącznikami Cherry MX

 0