Thermaltake pokazał obudowy View 37 RGB Edition i View 37 Riing Edition

Thermaltake pokazał obudowy View 37 RGB Edition i View 37 Riing Edition

Thermaltake wzbogacił swoją ofertę o dwie nowe obudowy: View 37 RGB Edition i View 37 Riing Edition, które są różnymi wariantami modelu View 37.

Model View 37 wykonano ze specjalną ścianką, która jest połączeniem panelu górnego i ścianki bocznej. Jedna z dwóch nowych wersji, czyli View 37 RGB Edition ma fabrycznie zamontowane trzy wentylatory RiCal Plus Hardware Control, kontroler Riing Plus RGB i kontroler PCI, zapewniający 256-kolorowe podświetlenie. Natomiast druga obudowa - View 37 Riing Edition ma wbudowane dwa wentylatory Riing Edition o przekątnej 140 mm i podświetlane diodami LED Blue. Oczywiście jest też miejsce na chłodzenie cieczą. W obu wersjach można zamontować maksymalnie osiem wentylatorów, w tym dwa 200 mm na panelu przednim. Model View 37 wykonano tak, że można w nim zmieścić siedem dysków 3,5 calowych lub jedenaście dysków 2,5 calowych. 

Oba zaprezentowane modele bazują na obudowie View 37

thermaltake view 37

Obie wersje mają miejsce na płytę główną typu E-ATX. Oprócz tego jest miejsce na cooler procesora o wysokości do 180 mm, kartę graficzną o długości do 410 mm i zasilacz nie przekraczającej 220 mm. Co ciekawe, model View 37 zaprojektowano w taki sposób, że zmieści dwie pionowo zamontowane karty graficzne. Specjalnie dodany wspornik ma zapewnić dodatkowe przytrzymanie karty i zmniejszenie ciężaru na slocie PCI Express. Warto jeszcze dodać, że zamontowany wentylator RGB Plus od Thermaltake to sterowany sprzęt, któremu łatwo można ustawić takie parametry jak prędkość czy tryb podświetlenia. Dodatkowo, urządzenie jest kompatybilne z oprogramowaniem partnerów, takim jak: Asus AURA Sync, Gigabyte RGB Fusion czy MSI Mystic Light Sync. Oba urządzenia są już dostępne na rynku. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Thermaltake pokazał obudowy View 37 RGB Edition i View 37 Riing Edition

 0