Thermaltake prezentuje obudowę Tower 500 Mid-Tower. Panoramiczny widok i pojemne wnętrze

Thermaltake prezentuje obudowę Tower 500 Mid-Tower. Panoramiczny widok i pojemne wnętrze

Thermaltake zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej obudowy z serii Tower. Model 500 w edycji czarnej i białej ma wypełnić lukę pomiędzy ogromną Tower 900 Super-Tower i kompaktową Tower 100 Mini-Tower.

Nowość ma wymiary (wys.) 608 x (szer.) 388 x (głęb.)388 mm i podobnie jak inne modele serii The Tower, Tower 500 oferuje panoramiczny widok dzięki trzem oknom z hartowanego szkła z przodu, z lewej i prawej strony, a każde z nich ma grubość 4 mm. Obudowa oczywiście jest z identyczną stylistyką co pozostałe, czyli mamy tutaj znany pionowy układ, przypominający nieco maszynę do popcornu.

Thermaltake wprowadza nową obudowę do rodziny The Tower. Model Tower 500 to średnia obudowa, która znajduje się pomiędzy dostępnymi już Tower 100 i Tower 900.

Ta średniej wielkości obudowa oferuje sporo miejsca na rozbudowę podzespołów i jest w stanie pomieścić płytę główną E-ATX, do ośmiu dysków twardych 3,5 cala, karty VGA o grubość 3 gniazd gniazdami i długości 355 mm oraz zapewnia jednocześnie szeroki zakres możliwości przy wyborze komponentów chłodzących - pomieści radiator procesora o wysokości 275 mm i maksymalnie osiem wentylatorów 120 mm lub sześć 140 mm. 

Poza chłodzeniem powietrzem, zarówno popularne zestawy AIO, jak i własne konfiguracje chłodzenia DIY będą również doskonale pasować, ponieważ spora pojemność wewnętrzna pozwala użytkownikom umieścić chłodnicę 280 mm na górze i 240 mm na dole. Dzięki przestronnemu wnętrzu użytkownikom łatwiej jest również zaplanować, jak poprowadzić rurki z cieczą, a dzięki oknom i panoramicznemu widokowi wszystko będzie dobrze widoczne. Nie wiadomo jak z dostępnością, ale spodziewać się można, że obudowa Tower 500 Mid-Tower będzie dostępna do zakupu w drugim kwartale 2022 r. Sugeruje się, że cena będzie wynosić około 1000 - 1100 zł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Thermaltake prezentuje obudowę Tower 500 Mid-Tower. Panoramiczny widok i pojemne wnętrze

 0