Thermaltake wypuszcza sterowane głosem, inteligentne zasilacze dla górników

Thermaltake wypuszcza sterowane głosem, inteligentne zasilacze dla górników

Thermaltake umieścił Sztuczną Inteligencję w swoim inteligentnym systemie zarządzania energią (SPM) i udostępnił nową opcję sterowania SI za pomocą głosu za pomocą aplikacji na smartfona.

Nowe możliwości w zasilaczach Thermaltake mają sprawić, że entuzjaści gier oraz pozyskiwania kryptowalut zyskają łatwiejszą możliwość kontroli i dopasowywania wyglądu zasilacza do swoich potrzeb. Funkcja, którą nazwano "AI Voice Control" jest póki co dostępna jedynie dla linii zasilaczy Toughpower iRGB PLUS Titanium/Platinum i działa jedynie pod kontrolą systemu iOS. Wersja na Androida ma pojawić się w późniejszym czasie. Za pośrednictwem smartfona użytkownicy mają dostęp do komend głosowych pozwalających szybko włączyć i wyłączyć zasilacz, zmienić tryb oświetlenia, jego kolor, jasność. Dodatkowo aplikacja DPS G Mobile APP udostępnia dostęp do kluczowych parametrów PSU jak: historia sprawności, prędkość wentylatora, wskazania poboru mocy, poziom napięć, temperatura, całkowity czas działania wraz z rozliczeniem zużycia oraz kosztów energii elektrycznej.

Zdaje się, że obecnie większość innowacji w podzespołach PC jest wymyślana i wdrażania z myślą o górnikach. Za chwilę "mining" zastąpi ulubione słowo specjalistów od marketingu, czyli "gaming"

Oprócz tych najbardziej przydatnych funkcji, aplikacja umożliwia również kontrolę nad świetleniem RGB, zdalnie wyłączać komputer oraz w czasie rzeczywistym monitorować pracę zasilacza, powiadamiając o nienormalnej pracy - jak awaria wentylatora, przegrzanie (powyżej 60oC) czy odchyleniu w napięciach powyżej bądź poniżej 5% od normalnego poziomu. Aplikacja zapewnia również harmonogram pracy, pozwalający na wyłączanie komputera w określonych godzinach. Co więcej aplikacja podaje również wykres z temperaturami CPU i VGA. Zasilacze są w pełni kompatybilne z TT RGB Plus Sync, co oznacza, że użytkownicy będą mogli synchronizować oświetlenie z wszystkimi urządzeniami zgodnymi z Thermaltake TT RGB Plus.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Thermaltake wypuszcza sterowane głosem, inteligentne zasilacze dla górników

 0