This War of Mine dostępny do odebrania za darmo

This War of Mine dostępny do odebrania za darmo

11 bit studios wsparło Ukrainę przekazując wszystkie dochody ze sprzedaży This War of Mine na wszystkich dostępnych platformach, przez następne 7 dni, licząc od 24 lutego 2022. Spotkało się to z negatywną reakcją rosyjskich i chińskich trolli, którzy zaniżali ocenę produkcji na Steam. Teraz mamy jednak dobrą wiadomość dla osób, które nie miały okazji zapoznać się z tym tytułem.

This War of Mine jest dostępny za darmo na głównej stronie do 15 marca do godziny 22:59:59. Grę udostępniono w wersji na platformę GOG i oczywiście będzie ona przypisana do naszego konta na stałe. Kody są ważne do 15 marca i do tego dnia należy je wykorzystać. Warto wspomnieć, że Radosław Stachowiak, CEO Securitum ze swoich prywatnych środków przekazał 100 tysięcy złotych. "Ze swoich prywatnych środków przekazuję na ten cel kwotę 100 tys. zł. za co dzięki niesamowitemu wsparciu 11 bit studios, otrzymaliśmy kilkadziesiąt tysięcy kluczy do ich gry do rozdania społeczności cybersecurity w Polsce. Mamy bowiem wspólnie nadzieję, iż taki gest zachęci Was do osobistego, daleko większego wsparcia. W grupie siła!" - napisano w komunikacie. Więcej o akcji przeczytacie na stronie Sekurak. Do końca dnia w czwartek możecie kupować (np. DLC) dowolne pozycje z cyklu This War of Mine (GOG, Steam itd.) zaś środki z Waszych wpłat w 100% trafiają na szczytny i potrzebny cel. Jeśli ktoś chce pomóc, zawsze może wesprzeć Ukraińców w różnych akcjach społecznościowych.

This War of Mine jest dostępny za darmo do 15 marca.

This War of Mine to gra od 11 bit studios wydana na PC 14 listopada 2014 roku, a w 2015 roku również na platformach mobilnych iOS oraz Android. Opowiada ona o losach zwykłych ludzi, którzy muszą przeżyć w warunkach wojennych, a nasza rola sprowadza się do zapewnienia im podstawowych rzeczy do życia takich jak żywność. W obliczu wydarzeń w Ukrainie produkcja znowu odżyła i nic dziwnego skoro pozwala wcielić się w wojennych uciekinierów. Najpewniej rozdawaną wersją jest This War of Mine: Final Cut zawierająca wszystkie wypuszczone dotąd aktualizacje i darmowe dodatki, a także nowy scenariusz.

Wszystkie scenariusze zostały rozszerzone o lokacje z serii Stories – dostęp do nich otrzymają nawet ci, którzy nie posiadają tych DLC. W ostatnim czasie This War of Mine na Steam padło ofiarą review bombingu, czyli masowego wystawiania negatywnych recenzji, które zaniżają oceny. Recenzje z niskimi ocenami zawierają często pomieszanie polityki z grami wideo i nie skupiają się na samej jakości tytułu. W większości treści zarzucono "polityczne prowokacje" i "stronniczość".

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: This War of Mine dostępny do odebrania za darmo

 0