Threadrippery zadebiutować mają 10 sierpnia. Jednak bez chłodzenia cieczą

Threadrippery zadebiutować mają 10 sierpnia. Jednak bez chłodzenia cieczą

Do premiery procesorów Ryzen Threadripper pozostało już niewiele ponad 2 tygodnie, a przynajmniej tak wynika z najnowszych przecieków na ich temat, których źródłem jest portal GDM.

Ten praktycznie potwierdził wcześniejsze doniesienia na ten temat, wskazując, że nowe procesory HEDT od AMD trafią na rynek 10 sierpnia. Co ciekawe, według ich informacji układy te miały mieć swoją premierę już 27 lipca, ale debiut przesunięto na późniejszą datę ze względu na ograniczoną dostępność Threadripperów. Warto też przypomnieć, że ten sam portal niedawno wskazywał, że Threadrippery sprzedawane będą z chłodzeniem wodnym w zestawie, ale teraz wycofuje się z tych twierdzeń, które wynikać miały z pomyłki. Co więcej, tym razem podaje, że zakupując procesor z tej rodziny nie otrzymamy żadnego coolera i będziemy musieli takowy dodatkowo dokupić – wiele osób może być więc rozczarowanych takim obrotem sprawy.

Brak coolera AiO w zestawie jest niewątpliwie rozczarowujący, ale Threadrippery i tak zapowiadają się niezwykle interesująco

Jeśli więc przymierzacie się do zakupu jednego z dwóch dostępnych na starcie Threadripperów, czyli 1950X (16 rdzeni, 32 wątki, 3,4/4,0 GHz, 999 USD) lub Threadripper 1920X (12 rdzeni, 24 wątki, 3,5/4,0 GHz, 799 USD) , to warto zaznaczyć sobie w kalendarzu datę 10 sierpnia, tym bardziej, że początkowo mogą być problemy z dostępnością tych układów, więc lepiej się spieszyć. Warto też dodać, że najwięksi producenci płyt głównych potwierdzili już swoje wsparcie dla platformy X399, a dziś spodziewamy się prezentacji pierwszych modeli od Asusa, Gigabyte, MSI i ASRock. Podobnie jak to było w przypadku Ryzenów, tutaj także mogą występować trudności z zakupem konkretnych płyt w pierwszych tygodniach po premierze.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Threadrippery zadebiutować mają 10 sierpnia. Jednak bez chłodzenia cieczą

 0