Tiamat 7.1 V2 - nowe flagowe słuchawki Razera z prawdziwym 7.1

Tiamat 7.1 V2 - nowe flagowe słuchawki Razera z prawdziwym 7.1

Razer to firma, której chyba nie trzeba przedstawiać miłośnikom grania na PC i fanów tej marki zapewne ucieszy premiera nowego flagowego headsetu oferującego wsparcie dla prawdziwego dźwięku przestrzennego, a przy okazji producent rozszerzył także ofertę o nowe słuchawki stereo.

Razer Tiamat 7.1 V2 to analogowy headset dla graczy PC z prawdziwym dźwiękiem przestrzennym 7.1. Zestaw wyposażono w 10 przetworników neodymowych (po pięć na każdą słuchawkę), które gwarantować mają dźwięk surround z precyzyjnym pozycjonowaniem. Każda muszla zawiera 40 mm subwoofer, 30 mm przetwornik przedni (L/R), 30 mm przetwornik centralny oraz dwa 20 mm przetworniki (boczny i tylny). Headset pochwalić może się też zupełnie nową jednostką sterowania dźwiękiem - Audio Control Unit, która pozwala graczom na ustawienie głośności każdego kanału audio, jak również na natychmiastowe przełączanie się pomiędzy prawdziwym dźwiękiem przestrzennym 7.1 a dźwiękiem stereo 2.0 (przyda się przy słuchaniu muzyki). Dla graczy korzystających również z zewnętrznych głośników przygotowano możliwość szybkiego (za pomocą tylko jednego przycisku) przełączania dźwięku między głośnikami a słuchawkami Tiamat 7.1 V2. Razer Tiamat 7.1 V2 wyposażono w jednokierunkowy cyfrowy mikrofon, który zapewniać ma wyraźną i naturalną transmisję głosu, nawet podczas najgorętszych starć w grze. Wygodnym rozwiązaniem zdaje się też mocowanie mikrofonu na chowanym wysięgniku. Słuchawki Tiamat 7.1 V2 zapewniają także wsparcie dla systemu podświetlenia Razer Chroma z 16.8 milionami kolorów oraz licznymi efektami świetlnymi i możliwością synchronizacji z innymi produktami tego producenta z tą technologią.

Nowe słuchawki Razera oferują prawdziwy dźwięk przestrzenny 7.1, ale za taką przyjemność trzeba słono zapłacić. Tańszą alternatywą wydaje się być model wyposażony w subwoofery

Razer Tiamat 2.2 V2 to natomiast model wyposażony w dwa dodatkowe 50 mm subwoofery na muszlę, co zapewniać ma mocny bas, ale jednocześnie z wyraźnym i czystym dźwiękiem. Słuchawki wyposażono w regulowany mikrofon (na wysięgniku) oraz pilot na kablu z rozgałęziaczem, który zapewnia kompatybilność z wieloma urządzeniami. Razer promuje Tiamat 2.2 V2 jako uniwersalny zestaw słuchawkowy dla graczy grających na PC, Macach, konsolach i platformach mobilnych. Model Razer Tiamat 7.1 V2 wyceniony został w Europie na 239,99 EUR, natomiast Razer Tiamat 2.2. V2 na 139,99 EUR. Oba headsety są już dostępne w sprzedaży za pośrednictwem Razerstore.com i sklepów na całym świecie, a więcej informacji na ich temat znajdziecie na stronie producenta.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tiamat 7.1 V2 - nowe flagowe słuchawki Razera z prawdziwym 7.1

 0