Titanfall Assault – strategia w czasie rzeczywistym na urządzenia mobilne?!

Titanfall Assault – strategia w czasie rzeczywistym na urządzenia mobilne?!

Studio Respawn ogłosiło nową grę – tym razem nie będzie to kolejny FPS (first-person shooter). Do dyspozycji dostaniemy strategię czasu rzeczywistego na urządzenia z iOS i Androidem w uniwersum Titanfall.

Współpraca pomiędzy studiem Respawn a wydawnictwem mobilnym Nexon oraz developerem Particle City przyczyniła się do powstania nowej produkcji. Tym razem nie zobaczymy klasycznego Titanfalla jako strzelanki – wydawcy zdecydowali się na grę strategiczną w czasie rzeczywistym, a to wszystko wyłącznie na urządzenia z iOS oraz Andoridem. Nowe dzieło ma opierać swój model rozgrywki na trybie PvP (Player vs Player). Gracze będą zmuszeni do zmierzenia się między sobą, opierając się na swoim doświadczeniu i umiejętnościach, nie mając za wiele czasu do namysłu, bowiem rozgrywka nie będzie podzielona na żadne tury lub rundy. Data premiery Titanfall Assault nie jest jeszcze znana, jednak już teraz istnieje możliwość rejestracji na stronie gry, dzięki czemu od razu, gdy nowa produkcja będzie dostępna, zostaniemy o tym powiadomieni.

Poprzednio opracowywana była gra karciana Titanfall: Frontline, jednak skasowano ją w styczniu tego roku.

Każdy gracz, aby przeprowadzić rozgrywkę, będzie musiał stworzyć armię – swoje szeregi kompletujemy za pomocą systemu kart, w których znajdziemy Tytanów, Pilotów czy jednorazowe umiejętności, z których będziemy mogli skorzystać podczas potyczki. Rozgrywki odbywać się będą na różnych, odpowiednio dopasowanych mapach. Naszym zadaniem będzie stworzenie własnej drużyny, którą wyślemy na pole bitwy, aby pokonać siły wroga, wygrać cenne nagrody oraz podwyższyć swoją pozycję w rankingu. Titanfall Assault jest próbą przeniesienia serii Titanfall na urządzenia mobilne, ale deweloperzy postanowili zmienić nieco formę, aby gra na małych ekranach była po prostu przyjemna. Dodatkowo Nexon oraz Respawn ogłosiły wieloletnie partnerstwo, więc bardzo możliwe jest, że zobaczymy więcej produkcji próbujących przenieść shootera osadzonego w realiach sci-fi na platformy mobilne.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Titanfall Assault – strategia w czasie rzeczywistym na urządzenia mobilne?!

 0