To nie żart. Netflix zapowiedział 5 nowych gier

To nie żart. Netflix zapowiedział 5 nowych gier

Oprócz filmów i seriali - z czego serwis jest najbardziej znany - Netflix oferuje swoim abonentom także gry mobilne. Tę bibliotekę rozszerzy niedługo 5 nowych tytułów, których zapowiedź opublikowano w sieci.

Netflix to nie tylko filmy i seriale, ale również... gry!

Jeśli wcześniej o tym nie wiedziałeś lub nie wiedziałaś, może to zabrzmieć jak żart, jednak Netflix na prawdę oferuje także gry. Fakt faktem, że platforma jest dużo częściej kojarzona z filmami oraz serialami, ale kto im zabroni podbijać inne rynki. W ramach subskrypcji, oprócz treści wideo, otrzymujemy również dostęp do całkiem rozbudowanej biblioteki mobilnych gier. Te dostępne są zarówno dla posiadaczy smartfonów z Androidem, jak i tych, którzy na co dzień w kieszeniach trzymają iPhone'y.

Pierwszą i chyba jedną z najciekawszych gier jest Oxenfree II: Lost Signals, czyli tajemnicza przygodówka z elementami horroru opracowana przez Night School Studio.

Netflix

Aby w nie zagrać trzeba jednak spełnić pewien łatwy do zgadnięcia wymóg. Konieczne jest posiadanie subskrypcji na Netflixie. Firma widocznie dalej rozwija tę gałąź, bowiem w sieci pojawiła się właśnie zapowiedź kolejnych 5 tytułów.

Szereg nowych gier od Netflixa

Pierwszą i chyba jedną z najciekawszych gier jest Oxenfree II: Lost Signals, czyli tajemnicza przygodówka z elementami horroru opracowana przez Night School Studio. Produkcja ma być dostępna na komputerach z Windowsem (przez Steama), PlayStation 4 i 5, Nintendo Switch oraz Netflix (urządzenia mobilne). Premiera zaplanowana jest na 12 lipca.

Dalej mamy grę szachową o nazwie zaczerpniętej z serialu, czyli Gambit królowej. Tytuł ma być dostępny w wersji na sprzęt mobilny od 25 lipca.

Trzecią pozycją z listy jest Cut The Rope Daily, czyli ciekawie wyglądający "zabijacz czasu". Pojawić ma się 1 sierpnia.

Przedostatnia z nowych gier Netflixa to Paper Trail, czyli kolokwialnie mówiąc gra polegająca na układaniu puzzli z elementami przygodówki. Tutaj niestety nie znamy dokładniej daty premiery, ponieważ Netflix dał tylko znać, że gra "pojawi się wkrótce".

Zadowoleni z Netflixowych premier będą fani klocków pewnej marki, ponieważ w skład pięciu nowych tytułów wchodzi LEGO Legacy: Heroes Unboxed. Tutaj również dostaliśmy informację "pojawi się wkrótce". To naprawdę sporo - a w dodatku ciekawych - gier. Widocznie Netflix widzi tutaj niemały potencjał.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: To nie żart. Netflix zapowiedział 5 nowych gier

 0