Total War: Warhammer III oficjalnie. Obejrzyjcie efektowny zwiastun

Total War: Warhammer III oficjalnie. Obejrzyjcie efektowny zwiastun

Choć Creative Assembly ma na swoim koncie także i takie uznane gry jak Obcy: Izolacja, to jednak brytyjski deweloper słynie głównie z gier strategicznych, a przede wszystkim z serii Total War. Ta doczekała się wielu odnóg, daleko wykraczając poza tradycyjne historyczne realia z różnych epok historycznych. Jednym z najciekawszych i najlepszych spin-offów jest niewątpliwie Warhammer, oparty na popularnej marce figurkowych gier bitewnych od Games Workshop. Dotychczas doczekaliśmy się dwóch odsłon Total War: Warhammer, ale cykl ten od początku planowany był jako trylogia i w tym roku doczekamy się jej zwieńczenia. 

Trylogia Total War: Warhammer w tym roku doczekamy się jej zwieńczenia. 

Creative Assembly zapowiedziało właśnie Total War: Warhammer III i związku z tym otrzymaliśmy bardzo efektowny trailer wprowadzający nas w klimat gry. Twórcy jeszcze nie zdradzają zbyt wiele, ale wiemy, że premiera planowana jest na bieżący rok i odbędzie się jednocześnie na platformach Steam i Epic Games Store. Sam zwiastun to świetnie zrealizowane CGI i ujawnia, że tym razem do konfliktu dołączy Kislev. Trzeba przyznać, że jest to dość nietypowy wybór, gdyż jest to mocno zapomniana frakcja ze świata Warhammera (choć ma nieliczne grono zagorzałych i oddanych fanów). Opis zwiastuna daje nam nieco więcej informacji na temat podłoża fabularnego: „W Total War: Warhammer III każdy wybór, którego dokonasz, kształtuje nadchodzący konflikt wstrząsający rzeczywistością; od tajemniczych Krain Wschodu po opanowane przez demony Krainy Chaosu. Czy pokonasz swoje demony? Albo rozkażesz im?”. Oczywiście, że nie mogło zabraknąć bogów Chaosu, którzy stanowią głównych antagonistów serii. 

W komunikacie prasowym reżyser Total War: Warhammer III, Ian Roxburgh, powiedział: „Naszą wizją od samego początku było stworzenie serii, która wydawałaby się niesamowitą podróżą przez ten świat, który wszyscy kochaliśmy. Ogromne wsparcie ze strony graczy w zapewnieniu sukcesu pierwszych dwóch odsłon sprawiło, że popchnęli oni nasze ambicje na nowy poziom i nie możemy się doczekać, aż wszyscy tego doświadczą”. Dokładna data premiery Total War: Warhammer III nie została jeszcze ogłoszona, ale Creative Assembly przeważnie stawia na końcówkę trzeciego kwartału. Dajcie znać w komentarzach, czy graliście w poprzednie odsłony i czy czekacie na trzecią cześć.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Total War: Warhammer III oficjalnie. Obejrzyjcie efektowny zwiastun

 0