Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium - podświetlany i sterowany smartfonem

Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium - podświetlany i sterowany smartfonem

Thermaltake jako pierwszy na świecie zaczął stosować podświetlenie RGB w swoich produktach, teraz jednak wkroczył na nowy poziom. Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium zostało wyposażona w chroniony patentem, cichy, 14 centymetrowy wentylator Thermaltake Riing Plus, który świeci 16,8 milionami kolorów. Oprócz tego konstrukcja ta potrafi się komunikować z zewnętrznymi aplikacjami, pozwalając na sterowanie wentylatorem, a nawet wyłączaniem zasilacza z poziomu smartfona.

Zasilacz wspiera takie usługi jak DPS G PC APP 2.0, DPS G Smart Power Management (SPM) Cloud 1.0 i DPS G Mobile APP 1.0, które pozwalają monitorować pracę układu oraz oszczędzać energię. Dodatkowo użytkownik może otrzymywać powiadomienia o przekroczeniu któregoś z parametrów (np. temperatury), bądź w przypadku problemów z zasilaniem. Co więcej z poziomu aplikacji można sterować wentylatorem oraz zdalnie planować wyłączanie komputera. Oprócz tego za pomocą Thermaltake DPS G Riing RGB Mobile App można niemal dowolnie modyfikować oświetlenie zasilacza, które pozwala na ustawianie jednego z 7 trybów pracy oraz prędkości zmian i kolorów. Ciekawostką jest, że zasilacz może dynamicznie zmieniać oświetlenie w rytm odtwarzanej muzyki. 

Thermaltake wyprodukował zasilacz, który potrafi synchronizować swoje oświetlenie z innymi podzespołami jak chłodzenie CPU, czy podświetlone radiatory na kościach pamięci. Dzięki temu użytkownik we wnętrzu swojego PeCeta może stworzyć spójną, kolorową wizualizację.

 

Jednostka posiada wymiary 200x150x86 mm i potrafi dostarczyć 1250W ciągłej mocy. Sprawność konstrukcji autorstwa Enhance Electronics wynosi 96%, co potwierdzono certyfikatem 80 Plus Titanium. Nie zabrakło tu również niezbędnych zabezpieczeń OPP, OVP, UVP, OCP, OTP i SCP, wysokiej jakości kondensatorów Chemi-Con oraz aktywnego PFC. Dzięki tak wysokiej sprawności i niskiej emisji ciepła, zasilacz aż do 50% obciążenia pracuje w trybie pasywnego chłodzenia. Okablowanie jest w pełni modularne i dostarcza wystarczającą ilość wtyczek, by zasilić bardzo rozbudowane zestawy PC:

  • 1x ATX 24-pin,
  • 1x EPS 12V 8-pin,
  • 4x PCI-E 6+2-pin,
  • 1x ATX 12V 4+4-pin,
  • 16x SATA 5-pin,
  • 4x PCI-E 8-pin,
  • 1x FDD 4-pin.
  • 4x Molex 4-pin,

Produkt ma kosztować około 400 dolarów i został objęty aż 10 letnią gwarancja producenta.

Model Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium TT Premium Edition-
Max Output Capacity 1,250W
Peak Output Capacity 1,500W
PFC Active PFC
Efficiency 80-PLUS Titanium
Modular Fully
Operating Temperature 0 ℃ to +50℃
Operating Humidity 20% to 90%,non-condensing
Cooling System 14cm Riing PLUS Fan
Protections OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP
Connectors 8 x PCI-E 6+2pin / 8pin
Dimensions (W x D x H) 150 x 86 x 200mm
Price (USD) $400

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium - podświetlany i sterowany smartfonem

 0