TP-Link Archer AX11000 - trzypasmowy router w standardzie Wi-Fi 6

TP-Link Archer AX11000 - trzypasmowy router w standardzie Wi-Fi 6

TP-Link Archer AX11000 to router dedykowany nie tylko zwykłym użytkownikom, ale też graczom uczestniczącym w sesjach online. Urządzenie posiada trzy pasma sieci bezprzewodowej o łącznej przepustowości 10756 Mb/s: do 4804 Mb/s w paśmie 5 GHz, do 4804 Mb/s w drugim paśmie 5 GHz oraz do 1148 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Pasmo 5 GHz umożliwia płynną rozgrywkę nawet w często spotykanej sytuacji obciążania łącza przez pozostałych domowników oglądających filmy w wysokich rozdzielczościach, słuchających muzyki czy pobierających duże pliki. Dzięki funkcji DFS, która automatycznie rozszerza dostępny kanał, istnieje możliwość korzystania z aktualnie najmniej obciążonego pasma, a Game Accelerator automatycznie wykrywa i optymalizuje ruch generowany przez gry, zapewniając wysoką prędkość sieci.

TP-Link Archer AX11000 to trzypasmowy router dedykowany nie tylko zwykłym użytkownikom, ale też graczom.

TP-Link Archer AX11000 - trzypasmowy router w standardzie Wi-Fi 6

Obecność technologii OFDMA powoduje zwiększenie przepustowości połączenia internetowego, a także zmniejsza wszelkie opóźnienie. W praktyce z dostępnych kanałów (jest ich łącznie 12) może korzystać kilka urządzeń jednocześnie. MU-MIMO 4x4, mocny czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,8GHz wspierany przez trzy procesory pomocnicze oraz 1GB pamięci RAM zapewniają odpowiednio wysoką wydajność sieci. Stałą siłę sygnału w każdym zakątku mieszkania oraz zlokalizowanie łączących się do routera urządzeń gwarantuje Beamforming, który zwiększa siłę sygnału nadawanego w ich kierunku oraz sprawia, że jest on bardziej wydajny.

TP-Link Archer AX11000 - trzypasmowy router w standardzie Wi-Fi 6

Router TP-Link AX11000 posiada 2,5 Gb/s port WAN, odpowiadający za połączenie z internetem oraz osiem gigabitowych portów LAN, które pozwalają na podłączenie do sieci przewodowych urządzeń takich jak komputery, konsole do gier czy telewizory smart, bez konieczności używania dodatkowego przełącznika. Sprzęt wyposażono także w dwa porty USB 3.0 - typu A i typu C. Przy okazji nie należy zapominać o tzw. Game Protector oraz systemie HomeCare z wbudowanym antywirusem od TrendMicro, które odpowiadają za większy poziom bezpieczeństwa podczas przeglądania internetu. TP-Link Archer AX11000 jest już dostępny w sprzedaży i objęto go 3-letnią gwarancją. Więcej informacji o nim przeczytamy na tej stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link Archer AX11000 - trzypasmowy router w standardzie Wi-Fi 6

 0