TP-Link Archer T3U Nano - miniaturowa, dwuzakresowa karta sieciowa USB

TP-Link Archer T3U Nano - miniaturowa, dwuzakresowa karta sieciowa USB

TP-Link prezentuje kartę sieciową Archer T3U Nano, która pozwala na uzyskanie prędkości transmisji WiFi do 1300 Mb/s. Kompaktowy rozmiar będzie idealny przy zastosowaniach np. w laptopach.

Archer T3U Nano to karta sieciowa ze złączem USB. Produkt zaprojektowano z myślą o zastosowaniach w laptopach. Kompaktowe wymiary (19,85 x 15,7 x 7,93 mm) zapewniają, że sąsiadujące porty nie są zasłanianie, a urządzenie może znajdować się w gnieździe nawet podczas transportu notebooka. T3U Nano sprawdzi się w komputerach, które nie były w ogóle wyposażone w łączność bezprzewodową, bądź mają przestarzałe karty sieciowe nie oferujące już najwyższych prędkości.

Archer T3U Nano to karta sieciowa ze złączem USB, która pozwala na uzyskanie prędkości transmisji WiFi do 1300 Mb/s.

TP-Link Archer T3U Nano

Karta sieciowa pracuje w standardzie 802.11ac i oferuje do 1300 Mb/s łącznej przepustowości w dwóch pasmach transmisji: do 400 Mb/s w paśmie 2.4 GHz oraz do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz. Sprzęt pozostaje zgodny ze standardem AC1300, a także jest wyposażony w protokół szyfrowania WPA3. Karta sieciowa wspiera technologię MU-MIMO, która umożliwia routerowi jednoczesną komunikację z kilkoma urządzeniami.

Konfiguracja produktu jest bardzo prosta. Wystarczy podłączyć go do komputera, a system operacyjny automatycznie zainstaluje sterowniki. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows i Mac OS. Karta sieciowa TP-Link Archer T3U Nano jest już dostępna w sprzedaży w cenie ok. 90 zł. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją. Więcej informacji na temat Archera T3U Nano dostępnych jest na stronie internetowej.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link Archer T3U Nano - miniaturowa, dwuzakresowa karta sieciowa USB

 0