TP-Link Archer TX201 – karta sieciowa PCI-E 2,5Gb/s

TP-Link Archer TX201 – karta sieciowa PCI-E 2,5Gb/s

TP-Link prezentuje kartę sieciową Archer TX201, która pozwala na uzyskanie prędkości transmisji do 2,5 Gb/s oraz wykorzystanie pełni możliwości sieci przewodowej i łącza światłowodowego.

Archer TX201 to karta sieciowa ze złączem PCI-E przeznaczona do komputerów stacjonarnych. Technologia 2,5GBase-T zapewnia płynne połączenia o prędkościach dochodzących do 2,5 Gb/s. Karta sieciowa automatycznie negocjuje prędkość połączeń, dzięki czemu jest wstecznie kompatybilna ze starszymi standardami sieciowymi – Gigabit Ethernet oraz Fast Ethernet. Produkt wspiera technologię QoS, która pozwala ustalić priorytety dla konkretnych użytkowników w sieci bądź programów.

Archer TX201 to karta sieciowa ze złączem PCI-E przeznaczona do komputerów stacjonarnych.

TP-Link karta sieciowa do PC

Karta sieciowa jest w pełni zgodna z systemami Windows 11/10/8.1/8/7, Windows Server 2022/2019/2016/2012/2008 R2 oraz z systemem Linux. Urządzenie wyposażono w funkcję Wake On LAN, która pozwala zdalnie wyłączać i włączać komputer. W zestawie, oprócz standardowego śledzia, znajduje się również śledź low-profile przeznaczony dla komputerów z obudową mini tower. Karta sieciowa TP-Link Archer TX201 jest już dostępna w sprzedaży w cenie ok. 110 zł.

Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją. Więcej informacji na temat Archera TX201 dostępnych jest na stronie internetowej. Jak podaje producent karta sieciowa znajdzie zastosowanie wśród graczy oraz streamerów. Z produktu mogą także skorzystać użytkownicy, którzy przesyłają duże pliki w sieci lokalnej, na przykład korzystając z serwera NAS.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link Archer TX201 – karta sieciowa PCI-E 2,5Gb/s

 0