TP-Link Deco E3 – domowy system Wi-Fi Mesh z dodatkowym modułem

TP-Link Deco E3 – domowy system Wi-Fi Mesh z dodatkowym modułem

TP-Link prezentuje składający się z zestawu urządzeń Deco E4 oraz Deco M3W system Deco E3, który dokładnie tak jak poprzednie modele z tej serii umożliwia stworzenie wydajnej sieci Wi-Fi w dużym mieszkaniu lub domu jednorodzinnym. W praktyce przytoczony sprzęt współpracuje ze sobą, aby tworzyć jednolity internet Wi-Fi. Podczas przemieszczania się po domu telefon lub tablet zawsze połączy się z routerem Deco, który według producenta proponuje odpowiednio wysokie połączenie, bez przerywania transferu, buforowania czy spadków prędkości. Deco E4 pracuje w standardzie 802.11ac, oferując przepustowość do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 300 Mb/s w 2.4 GHz. Każda jednostka Deco wyposażona jest również w 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, które pozwalają połączyć z internetem urządzenia nieposiadające karty sieciowej Wi-Fi.

System Deco E3 składa się z zestawu urządzeń Deco E4 oraz Deco M3W i pozwala na zbudowanie wydajnej sieci WiFi w dużym mieszkaniu lub jednorodzinnym domu.

TP-Link Deco E3 – domowy system Wi-Fi Mesh z dodatkowym modułem

Kompaktowe rozmiary Deco M3W sprawiają, że urządzenie można zainstalować niemal wszędzie, dostosowując jego umiejscowienie do własnych potrzeb. Wystarczy podłączyć je do dowolnego gniazdka w przedpokoju, kuchni, garażu, czy też piwnicy, by korzystać z szybkich połączeń Wi-Fi Mesh na bardzo dużej powierzchni. Optymalne miejsce na instalację wskaże inteligentny wskaźnik sygnału. Należy podkreślić, że konfiguracja systemu Deco E3 jest dość prosta. Wystarczy zainstalować dedykowaną aplikację mobilną kompatybilną z systemami Android oraz iOS, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w programie. Deco zajmie się resztą, łącznie z wyborem najlepszych miejsc do instalacji urządzeń. Ten niezawodny mesh jest także kompatybilny z innymi modelami Deco, a do tego może być zarządzany za pomocą Amazon Alexa lub IFTTT.

Co więcej, system Deco E3 posiada kontrolę rodzicielską, która dba o bezpieczeństwo dzieci w internecie. Dzięki tej funkcji można m.in. stworzyć osobne profile dla wszystkich domowników, jak również ustawić dla nich limity czasowe. Ponadto, urządzenie oferuje możliwość ustawienia filtrów, które w zależności od wieku będą blokowały dostęp do różnych treści. Każdy z rodziców może też sprawdzić strony internetowe odwiedzane przez swoje dzieci. System Deco E3 (router Deco E4 i dodatkowy moduł Deco M3W) gwarantuje zasięg Wi-Fi, obejmujący obszar do 220 m2. Więcej informacji o produkcie przeczytamy na tej stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link Deco E3 – domowy system Wi-Fi Mesh z dodatkowym modułem

 0