TP-Link EAP225-Outdoor. Nowy zewnętrzny punkt dostępowy MU-MIMO

TP-Link EAP225-Outdoor. Nowy zewnętrzny punkt dostępowy MU-MIMO

TP-Link wprowadził do sprzedaży zewnętrzny punkt dostępowy umożliwiający nawiązanie stabilnego połączenia w wielu miejscach na zewnątrz.  

Dostęp do stabilnego łącza powinien być w dzisiejszych czasach standardem, któremu musi sprostać nie tylko każdy dostawca internetu w naszej lokalizacji, ale również producenci sprzętu sieciowego, czy administratorzy takich miejsc jak szkoły, centra handlowe, hotele oraz biura. Obecnie coraz chętniej korzystamy z internetu nie tylko wewnątrz budynków, lecz też na zewnątrz np. w kawiarnianym ogródku bądź hotelowym patio. TP-Link postanowił zaproponować gotowe rozwiązanie, oferujące punkt dostępowy EAP225-Outdoor. Jest to bezpieczne, łatwe w instalacji i zarządzaniu urządzenie do budowy sieci bezprzewodowej na dużych powierzchniach, które dzięki obudowie z certyfikatem IP65 nadaje się do pracy w mocno zróżnicowanych warunkach atmosferycznych typu śnieg, deszcz bądź mróz. 

TP-Link EAP225-Outdoor sprawdzi się w wielu ciężkich warunkach pogodowych

TP-Link EAP225-Outdoor. Nowy zewnętrzny punkt dostępowy MU-MIMO

EAP225-Outdoor ma łączną przepustowość 1200Mb/s w dwóch pasmach - 2,4GHz i 5GHz. Dzięki najnowszej technologii 802.11ac Wave 2 MU-MIMO, punkt dostępowy komunikuje się z wieloma urządzeniami jednocześnie, co sprawia, że idealnie sprawdzi się nawet w sieciach z dużą ilością użytkowników, gwarantując im przy tym odpowiedni poziom bezpieczeństwa (sprzęt umożliwia stworzenie sieci dla gości z logowaniem przez stronę powitalną, vouchery lub jednorazowe hasła dostępu). Dodatkowo funkcja Band Steering automatycznie wybiera optymalne pasmo transmisji w przypadku urządzeń dwuzakresowych, aby umożliwić szybsze połączenia. Mocny, jak również stabilny sygnał zapewniają dwie anteny dookólne. Obsługa standardu PoE 802.3af oraz pasywnego PoE z dołączonym do zestawu injectorem, umożliwia podłączenie oraz zasilenie urządzenia za pomocą jednego kabla sieciowego - model wyposażono w gigabitowy port Ethernet. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia instalację i obniża jej koszty.EAP225-Outdoor jest dostępny w sprzedaży, a jego specyfikacja techniczna została opublikowana na stronie TP-Link

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link EAP225-Outdoor. Nowy zewnętrzny punkt dostępowy MU-MIMO

 0