TP-Link Neffos C5 Plus. Smartfon z wyświetlaczem 18:9 i Androidem Go

TP-Link Neffos C5 Plus. Smartfon z wyświetlaczem 18:9 i Androidem Go

Neffos C5 Plus to kolejny budżetowy smartfon w ofercie TP-Link, który jest następcą dobrze przyjętego przez rynek Neffosa C5A. Urządzenie wyposażono w 5,34-calowy wyświetlacz FullView o rozdzielczości 480 x 960 pikseli. Serce telefonu stanowi czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580M o taktowaniu 1,3 GHz. Jest on wspomagany przez 512 MB lub 1 GB pamięci RAM + 8 GB albo 16 GB dodatkowej przestrzeni na dane (zależnie od wybranej wersji sprzętu). Natomiast urządzenie zasila akumulator 2200 mAh. Warto podkreślić, że pojemność Neffos C5 Plus możemy rozszerzyć dzięki karcie microSD do maksymalnie 64 GB. TP-Link nie zapomniał również o aparatach i tak umieszczona w tylnej części główna kamera posiada 5 Mpix matrycę, zaś z przodu znajdziemy 2 Mpix sensor.

Neffos C5 Plus to nowy budżetowy smartfon w ofercie TP-Link. Urządzenie posiada m.in. 5,34-calowy wyświetlacz FullView o rozdzielczości 480 x 960 pikseli.

TP-Link Neffos C5 Plus. Smartfon z wyświetlaczem 18:9 i Androidem Go

Co ciekawe aparat wyposażono w kilka przydatnych funkcji jak choćby tryb DRO, który automatycznie poprawia kontrast zdjęć przy słabym oświetleniu, a także zmniejsza doświetlenie w zbyt jasnych miejscach. Do tego HDR, seria czy tryb panoramy pozwalający uchwycić szerokokątne kadry. Neffos C5 Plus wspiera oczywiście większość popularnych technologii. Warto tu wymienić m.in. 3G, Wi-Fi i Bluetooth oraz tryb dualSIM. W prezentowanym smartfonie producent zdecydował się na instalację systemu Android 8.1 Oreo w wersji Go. Przypomnijmy, iż Android Go dedykowano właśnie tańszym telefonom, które pod wieloma względami nie mogą zapewnić najwyższej wydajności. Tym samym pobierane przez OS aktualizacje są lżejsze, a oprogramowanie zajmuje mniej miejsca.

Tak jak wspominaliśmy cena Neffos C5 Plus zależna od wariantu, jaki wybierzemy. I tak w przypadku wersji z 1 GB RAM i 8 GB dodatkowej pojemności zapłacimy tylko 279 złotych, z kolei za model z 1 GB oraz 16 GB pojemności TP-Link życzy sobie 319 zł. Jeśli już zdecydujemy się na nabycie tego smartfonu to nie powinniśmy po nim oczekiwać ogromnej wydajności porównywalnej z topowymi modelami Samsunga czy Huawei. To doskonała opcja dla osób poszukujących taniego i dobrego urządzenia, która sprawdzi się na przykład jako prezent urodzinowy lub komunijny. Więcej informacji o Neffos C5 Plus przeczytacie na jego oficjalnej stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link Neffos C5 Plus. Smartfon z wyświetlaczem 18:9 i Androidem Go

 0