TP-Link Neffos X20. Smartfon z podwójnym aparatem i ekranem 19:9

TP-Link Neffos X20. Smartfon z podwójnym aparatem i ekranem 19:9

Oferta smartfonów TP-Link wzbogaciła się o model Neffos X20 ujawniony na tegorocznych targach Mobile World Congress w Barcelonie. Telefon posiada procesor MediaTek MT6761 wspomagany przez 2 GB pamięci RAM i 32 GB dodatkowej wewnętrznej przestrzeni na dane, którą możemy rozbudować do maksymalnie 128 GB za pomocą dostępnego slotu na karty microSD — urządzenie posiada tackę na dwie karty nano SIM w technologii Dual Standby, umożliwiającej proste przełączanie się pomiędzy dwoma numerami, np. służbowym i prywatnym. I tutaj, zamiast drugiej karty SIM możemy zastosować kartę microSD. W przypadku aparatów producent zdecydował się na zastosowanie podwójnych tylnych obiektywów 13 Mpix oraz 5 Mpix, a także przedniej 8 Mpix kamerki do selfie.

Neffos X20 wyposażono w procesor MediaTek MT6761 wspomagany przez 2 GB pamięci RAM i 32 GB dodatkowej wewnętrznej przestrzeni na dane, którą możemy rozbudować do maksymalnie 128 GB za pomocą dostępnego slotu na karty microSD.

TP-Link Neffos X20. Smartfon z podwójnym aparatem i ekranem 19:9

Warto podkreślić, że dzięki dostępnemu efektowi bokeh, czyli oddania nieostrości obiektów znajdujących się na dalszym planie, smartfon Neffos X20 pozwala uzyskać całkiem przyzwoitej jakości zdjęcia. Wystarczy jedno kliknięcie a X20 sam zadba o ostrość i doświetlenie obrazu. Dodatkowo aplikacja NFUI 9.0 została wzbogacona o funkcję inteligentnego rozpoznawania scenerii, która identyfikuje 17 różnych kadrów. Tryb upiększania selfie korzystając z technologii AI i deep learning, umożliwia korekcję niedoskonałości. Telefon posiada 6,26-calowy, panoramiczny ekran 19:9 FullView typu Dewdrop, który zamknięto w smukłej obudowie, której bok mierzy zaledwie 0,85 cm. Oferuje użytkownikom aż 87,2% powierzchni ekranowej co przekłada się m.in. na komfortowe oglądanie treści video i przeglądanie stron.

Wyświetlacz IPS otrzymał rozdzielczość HD+, a jego krawędzie są lekko zaokrąglone. W smartfonie znajdziemy dwa tryby chroniące oczy, dzięki wbudowanemu czujnikowi oświetlenia. Model X20 obsługuje też dwa pasma sieci bezprzewodowej – 5GHz i 2.4GHz, zapewniając dostęp do najszybszych połączeń Wi-Fi. Smartfon zasila bateria o pojemności 4100 mAh co spokojnie wystarczy na cały dzień intensywnej eksploatacji urządzenia, bez konieczności doładowywania. TP-Link Neffos X20 w czarnej wersji trafił już do sklepów, a sugerowana cena producenta wynosi około 599 złotych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link Neffos X20. Smartfon z podwójnym aparatem i ekranem 19:9

 0