TP-Link ogłasza nowe telefony Neffos

TP-Link ogłasza nowe telefony Neffos

TP-Link Neffos zaprezentował na targach MWC 2018 odbywających się w Barcelonie dwa nowe modele smartfonów wyróżniających się możliwościami dostępnych aparatów fotograficznych. 

Oferta producenta powiększyła się tym samym o dwa modele: N1 i C7. Na pokładzie posiadają one najnowocześniejsze pod względem technologicznym aparaty fotograficzne, które są również proste w użytkowaniu. Neffos N1 cechuje się rozbudowanym zestawem zaawansowanych funkcji funkcji fotograficznych, dostosowanych do potrzeb współczesnego odbiorcy. Zarazem jest to pierwszy model Neffos z podwójnym aparatem: z tyłu umieszczono dwa 12-megapikselowe moduły Sony IMX386. Dodatkowy przetwornik pozwala uzyskać małą głębię ostrości i świetnej jakości zdjęcia portretowe z efektem "bokeh": miękko rozmytym tłem, eksponującym główny motyw. Wcześniej takie bajery szło wykonywać jedynie droższymi lustrzankami cyfrowymi z dużym otworem przysłony. 

Nowe smartfony od TP-Link zadowolą przede wszystkim największych maniaków fotografowania

Kolejnym mocnym punktem N1 jest wydajny, a równocześnie energooszczędny procesor MediaTek Helio P25 taktowany zegarem do 2,6 GHz. Połączono go z pamięcią RAM o pojemności 4 GB. Całość sprawdzi się więc w wielozadaniowej pracy jak i grach. Neffos C7 otrzymał z kolei poręczną, metaliczną obudowę. W jej wnętrzu znajdziemy 8-megapikselowy przedni aparat pozwalający wykonywać jasne oraz wyraźne selfie, a także prowadzić rozmowy w komfortowy sposób dzięki 5,5-calowego wyświetlacza. Ponadto telefon posiada 13-megapikselowy tylny aparat do standardowych zdjęć. Jego szybki i dokładny system AF automatycznie ustawia ostrość na obiekty, zapewniając szczegółowe obrazy nawet przy kiepskim oświetleniu. Smartfon Neffos C7 trafi do sprzedaży w pierwszej połowie marca. Niestety cena pozostaje nieznana. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link ogłasza nowe telefony Neffos

 0