TP-Link pojawi się na targach PGA 2019. Firma szykuje moc atrakcji

TP-Link pojawi się na targach PGA 2019. Firma szykuje moc atrakcji

TP-Link to kolejna firma, która zawita na tegoroczne targi Poznań Game Arena. Popularny producent zamierza przygotować na swoim stoisku nie tylko prezentację urządzeń, ale także inne równie interesujące atrakcje. Szczególnie warto zwrócić uwagę na najnowszy router z portfolio TP-Link działający w technologii Wi-Fi 6 Archer AX6000. Sprzęt będzie można nie tylko zobaczyć, ale również sprawdzić w działaniu w specjalnej strefie Free2Play. Ponadto w sektorze TP-Link, uczestnicy targów PGA spotkają aż ośmiu influencerów ze świata polskiej sceny gamingowej. Będą to dwaj świetni e-sportowcy Łukasz „Tuttek” Lipka i Nikodem „Gluhammer” Królewski oraz reprezentanci Polski w Fortnite Al3xandras i Jacob. Na fanów czekać będą także znane z Twitcha, testerki najróżniejszych gier: Angela, Brunecia i Kasix.

Obecność na tegorocznym PGA potwierdził popularny producent routerów firma TP-Link, która przygotuje dla zwiedzających moc atrakcji w tym spotkania ze znanymi z internetu osobami.

TP-Link pojawi się na targach PGA 2019. Firma szykuje moc atrakcji

W strefie pojawi się również UrQueen — pierwsza top streamerka według EA Game Changer w 2018 r. Podczas PGA 2019 TP-Link zorganizuje także rozmaite turnieje z atrakcyjnymi nagrodami m.in. przeznaczone specjalnie dla graczy fotele gamingowe XTRHONE Chronos. Firma zaprasza wszystkich chętnych do zajrzenia do specjalnie utworzonej strefy relaksu oraz wytchnienia gdzie na wygodnych pufach, uczestnicy targów będą mogli naładować swoje urządzenia mobilne przy pomocy powerbanków. Strefa TP-Link znajduje się w pawilonie numer 6, stoisko numer 7.

Prezentowany na PGA 2019 router Archer AX6000 znajdzie zastosowanie u bardziej wymagających użytkowników takich ja gracze czy osoby potrzebujące szybkiego oraz stabilnego łącza internetowego służącego do przesyłania i pobierania bardzo dużej ilości danych. Korzystający z najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ax, Archer AX6000 oferuje użytkownikom do 5952 Mb/s łącznej przepustowości w dwóch pasmach transmisji: do 1148 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i do 4804 Mb/s w paśmie 5 GHz. Sprzęt wyposażono w 2,5 Gb/s port WAN, osiem gigabitowych portów LAN, a także dwa porty USB 3.0 typu A oraz C.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link pojawi się na targach PGA 2019. Firma szykuje moc atrakcji

 0