TP-Link powiększa asortyment kamer CCTV z serii VIGI

TP-Link powiększa asortyment kamer CCTV z serii VIGI

TP-Link prezentuje nowe kamery CCTV z serii VIGI. Do oferty firmy trafiło 6 modeli z rozdzielczością do 8 Mpix. Sprzęt oferuje ponadto rozbudowaną analitykę z klasyfikacją ludzi i pojazdów oraz zarządzanie systemem kamer poprzez aplikację mobilną lub oprogramowanie na PC. Dodatkowo nowe modele są kompatybilne z protokołem ONVIF.

Nowa linia w pełni kolorowych kamer bezpieczeństwa składa się z 3 modeli typu Turret (VIGI C485, VIGI C455, VIGI C445) oraz 3 modeli typu Bullet (VIGI C385, VIGI C355, VIGI C345). Każda z tych kamer charakteryzuje się różnymi rozdzielczościami nagrywania, zaczynając od 4 MP (VIGI C445, VIGI C345), przez 5 MP (VIGI C455, VIGI C355), do 8 MP (VIGI C485, VIGI C385). Warto zaznaczyć, że kamery działają w trybie 24-godzinnym, więc nadają się do całodobowego monitorowania różnych obiektów.

Do oferty TP-Link trafiły nowe kamery CCTV z serii VIGI.

TP-Link powiększa asortyment kamer CCTV z serii VIGI

Urządzenia mogą być zasilane zarówno przez PoE, jak i klasyczny zasilacz 12 V DC. Dodatkowo zgodność z protokołem ONVIF gwarantuje integrację z istniejącymi systemami monitoringu.

Kamery VIGI mają technologię klasyfikacji ludzi oraz pojazdów, umożliwiającą monitorowanie ruchu, a także wykrywanie wszelkich nieprawidłowości. Na pokładzie są również głośnik i mikrofon, które pozwalają prowadzić dwukierunkową transmisję audio. Zastosowano też kompresję za pomocą kodeka H.265+.

Klasyfikacja szczelności IP67 gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne, dzięki czemu kamery mogą być zamontowane także na zewnątrz budynku. Dodatkowo, wbudowany alarm dźwiękowy i świetlny powinien odstraszyć intruzów.

Analityka i powiadomienia dostępne w kamerze obejmują klasyfikację ludzi i pojazdów, wykrywanie ruchu, przekroczenia linii, wtargnięcia/opuszczenia obszaru, sabotaż kamery, zabranie obiektu oraz porzucenie obiektu.

Urządzenia objęto 3-letnią gwarancją. Dostępne są w sprzedaży w cenach około:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link powiększa asortyment kamer CCTV z serii VIGI

 0