TP-Link prezentuje EAP225-Wall – kompaktowy naścienny punkt dostępowy

TP-Link prezentuje EAP225-Wall – kompaktowy naścienny punkt dostępowy

Popularny w naszym kraju chiński producent TP-Link zaprezentował kolejny bezprzewodowy punkt dostępowy, EAP225-Wall. Ten charakteryzujący się obudową o grubości zaledwie 15 mm produkt znajdzie zastosowanie w przypadku lokalizacji, w których z usług sieci bezprzewodowych w jednym momencie korzysta liczna grupa osób, np. w hotelach, biurach, restauracjach czy akademikach. Cały proces odbywa się dzięki wykorzystanej przez TP-Link nowoczesnej technologii 802.11ac Wave2 MU-MIMO, umożliwiającej komunikację z wieloma urządzeniami, która jednocześnie oferuje łączną przepustowość do 1200 Mb/s w obu pasmach, 2,4 oraz 5 GHz. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy nie muszą obawiać się, że zostaną pozbawieni dostępu do internetu poprzez Wi-Fi. Ponadto za sprawą technologii kształtowania wiązki zwanej Beamforming, połączenie z urządzeniami jest stabilne, nawet w bardzo wymagających warunkach.

Bezprzewodowy punkt dostępowy TP-Link EAP225-Wall znajdzie zastosowanie w wielu miejscach takich jak restauracje, hotele, biura czy akademiki.

TP-Link prezentuje EAP225-Wall – kompaktowy naścienny punkt dostępowy

Administrator punktu dostępowego może zaprogramować aż 16 niezależnych sieci Wi-Fi (SSID), a za sprawą darmowego oprogramowania TP-Link Omada Controller z dowolnego komputera centralnie zarządzać siecią bezprzewodową złożoną nawet z setek punktów dostępowych. Instalacja oraz połączenie bezprzewodowego punktu dostępowego TP-Link EAP225-Wall nie należy do szczególnie wymagających, ponieważ odbywa się za pomocą jednego przewodu. Dodatkowo PoE umożliwia zasilenie oraz zintegrowanie urządzenia z siecią LAN, co znacznie ogranicza koszty założenia instalacji. Jak zapewnia producent, oferowany produkt nie jest typowym punktem dostępowym, gdyż działa na zasadzie przełącznika zapewniającego także trzy wejścia Ethernet oraz wspomniane zasilanie PoE dla sprzętów przewodowych pokroju telefonów, kamer czy interkomów.

TP-Link prezentuje EAP225-Wall – kompaktowy naścienny punkt dostępowy

Punkty dostępowe z serii EAP pozwalają na stworzenie wydajnej oraz bezpiecznej sieci Wi-Fi. Do dyspozycji, oprócz podstawowych funkcji bezpieczeństwa, otrzymujemy możliwość autoryzacji dostępu z uwierzytelnianiem przez SMS, Facebooka oraz logowaniem za pomocą strony powitalnej, voucherów lub jednorazowych haseł dostępu. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją TP-Link. Jego cena jest zależna od konkretnego sklepu, ale średnio wynosi 249 złotych. Więcej informacji znajdziecie także na stronie urządzenia. Nie ulega wątpliwości, że dzięki szerokiemu zastosowaniu TP-Link EAP225-Wall przyda się właścicielom wielu publicznych miejsc, a nowoczesna technologia czyni to urządzenie dobrą alternatywą dla wielu innych droższych modeli.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link prezentuje EAP225-Wall – kompaktowy naścienny punkt dostępowy

 0