TP-Link prezentuje karty sieciowe Archer T2U i Archer T4E

TP-Link prezentuje karty sieciowe Archer T2U i Archer T4E

TP-Link potwierdził wprowadzenie do swojego katalogu kolejnych kart sieciowych pracujących w standardzie 802.11ac, które w założeniu mają zapewnić wygodny dostęp do bezprzewodowego internetu. Archer T2U Plus oferuje sumaryczne prędkości do 633 Mb/s w dwóch pasmach, a Archer T4E nawet do 1167 Mb/s. Pierwsza z propozycji popularnego producenta to rozwiązanie dla osób przebywających często w podróży, które muszą spędzać czas w hotelach. Dzięki zastosowaniu anteny zewnętrznej o uzysku 5dBi, karta umożliwia nawiązanie stabilnego połączenia Wi-Fi także w miejscach znacznie oddalonych od punktu dostępowego - w celu jak najlepszego połączenia z Access Pointem, antenę można obracać nawet do 90 stopni w pionie i do 180 stopni w poziomie.

TP-Link przedstawił dwie nowe karty sieciowe Archer T2U Plus oraz Archer T4E. 

fot. Archer T2U

W przypadku Archer T2U Plus uzyskanie prędkości do 200 Mb/s w paśmie 2.4 Ghz jest możliwe dzięki zastosowaniu modulacji 256QAM. Ponadto dzięki kompaktowym wymiarom, zmieści się on prawie wszędzie, a do tego nie blokuje drugiego wejścia USB w komputerze. Druga propozycja, czyli Archer T4E, przeznaczona jest bardziej dla komputerów stacjonarnych. Karta oferuje użytkownikom prędkość przesyłania danych aż do 867 Mb/s w paśmie 5GHz oraz do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Wykorzystuje ona nowoczesne technologie, takie jak beamforming i 2x2 MIMO, które wspomagają zasięg i wydajność transmisji pomiędzy urządzeniem klienckim a routerem.

Za jej zasięg odpowiadają dwie zewnętrzne, regulowane anteny. Dzięki dołączonemu do urządzenia uchwytowi niskoprofilowemu, karta pasuje także do obudowy typu Mini Tower. Obydwie karty sieciowe są objęte 36-miesięczną gwarancją producenta. Więcej informacji na temat Archer T2U Plus i Archer T4E dostępnych jest na stronie internetowej producenta. Jak więc widać, każdy użytkownik znajdzie tu coś dla siebie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link prezentuje karty sieciowe Archer T2U i Archer T4E

 0