TP-Link prezentuje karty sieciowe Archer T3U i Archer T2U Nano

TP-Link prezentuje karty sieciowe Archer T3U i Archer T2U Nano

TP-Link przedstawił dwie karty sieciowe z interfejsem USB, które pozwalają na uzyskanie bezprzewodowego dostępu do internetu. Archer T2U Nano i Archer T3U są dwuzakresowymi kartami pracującymi w standardzie 802.11ac. Pierwszy model wyróżnia się miniaturowym rozmiarem wynoszącym 15 x 7 x 18,6 mm umożliwiającym bezproblemowy montaż w praktycznie dowolnym porcie USB. Dodatkowym plusem wspomnianej konstrukcji jest to, że nie blokuje ona sąsiednich portów, do których da się podłączyć inne urządzenia wymagające połączenia przez USB. T2U jest tak małe, że można pozostawić go także w trakcie transportu laptopa, bez ryzyka, że ulegnie uszkodzeniu lub wypięciu. Ponadto za sprawą technologii 256QAM karta sieciowa Archer T2U pozwala na uzyskanie wydajnych połączeń bezprzewodowych.

TP-Link zaprezentował karty sieciowe Archer T2U oraz Archer T3U stworzone dla osób ceniących sobie mobilność.

TP-Link prezentuje karty sieciowe Archer T3U i Archer T2U Nano

fot. Archer T2U Nano

Urządzenie oferuje prędkość 433 Mb/s w paśmie 5GHz, która jest odpowiednia do strumieniowania wideo w jakości HD oraz do gier online wrażliwych na opóźnienia. W przypadku połączenia ze starszym routerem, pracującym jedynie w paśmie 2.4GHz, karta pozwala na transfery z prędkością do 200 Mb/s. Archer T2U Nano obsługuje funkcję roamingu Wi-Fi, dzięki czemu przy przenoszeniu laptopa urządzenie automatycznie łączy się z optymalną siecią, bez przerwy w dostępie do sieci. Drugi prezentowany produkt, czyli Archer T3U, również charakteryzuje się małymi rozmiarami oraz jest zauważalnie cieńszy od klasycznej karty. Archer T3U pracuje w standardzie AC1300 – z prędkością do 400 Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz do 876 Mb/s w 5GHz.

TP-Link prezentuje karty sieciowe Archer T3U i Archer T2U Nano

fot. Archer T3U

Ponadto dzięki zastosowaniu technologii MU-MIMO Archer T3U może wytworzyć jednocześnie dwa strumienie danych, co w przypadku pracy z kompatybilnym routerem MU-MIMO przekłada się na większą przepustowość i wydajność całej sieci. Karta ta to bez wątpienia odpowiedni wybór dla użytkowników pobierających sporych rozmiarów pliki czy oczekujących płynnej rozgrywki w grach online. Oba produkty zostały objęte przez TP-Link 36-miesięczną gwarancją. Więcej informacji o Archer T2U Nano i Archer T3U przeczytamy bezpośrednio na ich stronach, natomiast ceny zależne są od sklepu, w jakim zdecydujemy się na zakup.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link prezentuje karty sieciowe Archer T3U i Archer T2U Nano

 0