TP-Link prezentuje KC200 - zewnętrzną kamerę z wbudowanym alarmem

TP-Link prezentuje KC200 - zewnętrzną kamerę z wbudowanym alarmem

TP-Link KC200 to pierwsza w katalogu popularnego producenta zewnętrzna kamera cloud rejestrująca obraz w jakości Full HD, która bez większego problemu zagwarantuje ochronę domu czy biura i to niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Za sprawą dedykowanej aplikacji dostępnej na platformy mobilne Android oraz iOS użytkownicy mogą w dowolnej chwili włączyć podgląd, by na bieżąco monitorować sytuację w wybranym miejscu, z kolei w przypadku wykrycia intruza system natychmiast wyśle nam powiadomienie. Ponadto urządzenie KC200 bardzo dobrze sprawdzi się także w roli wizjera, dzięki czemu nawet nie będąc blisko drzwi wejściowych lub furtki, użytkownik sprawdzi, kto pod nimi stoi. Dwukierunkowa transmisja wysokiej jakości audio pozwala zaś na komunikowanie się z tą osobą.

TP-Link to zewnętrzna kamera cloud z wbudowanym alarmem, która sprawdzi się w domu czy biurze, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. 

TP-Link prezentuje KC200 - zewnętrzną kamerę z wbudowanym alarmem

Co ważne, w razie potrzeby istnieje opcja zdalnego włączenia alarmu odstraszającego nieproszonych gości. Kamera umożliwia wyznaczenie stref (np. obszar przed furtką lub strefę obejmującą ulicę), z których nie będą wysyłane powiadomienia o ruchu i w praktyce użytkownik nie będzie niepokojony nieistotnymi dla bezpieczeństwa mienia zawiadomieniami. Kamera zapewnia niezwykle szczegółowy obraz w rozdzielczości 1080p, a szerokokątny (130°) obiektyw pozwala na obserwację znacznego obszaru. Cyfrowy zoom umożliwia przybliżenie obrazu, aby dokładniej przyjrzeć się niepokojącej sytuacji. Kamera gwarantuje świetną jakość transmitowanego wideo zarówno w dzień, jak i w nocy. Jej obudowa jest wodoodporna i pyłoszczelna (wskaźnik ochrony IP65), więc sprawdzi się w każdych warunkach.

TP-Link prezentuje KC200 - zewnętrzną kamerę z wbudowanym alarmem

Dodatkowym atutem KC200 jest przechowywanie nagrań w chmurze. Nawet jeśli urządzenie zostanie celowo zniszczone czy skradzione, zapisane wideo nie zniknie i w razie potrzeby może stanowić ważny dowód. Zarejestrowany obraz przez 48 godzin przechowywany jest w chmurze za darmo, natomiast opłata abonamentowa gwarantuje dostęp do historycznych nagrań. Montaż zewnętrznej kamery TP-Link KC200 jest dość prosty, a pomoże w nim załączona instrukcja podpowiadająca jak najkorzystniej ustawić kamerę i otrzymać optymalny kąt rejestrowanego obrazu. Magnetyczne mocowanie kamery na ściennej płytce montażowej jest niezwykle łatwe i szybkie, dlatego kamera w ciągu kilku minut może znaleźć się w dogodnej lokalizacji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link prezentuje KC200 - zewnętrzną kamerę z wbudowanym alarmem

 0