TP-Link prezentuje router Archer A8

TP-Link prezentuje router Archer A8

TP-Link Archer A8 pracuje w standardzie AC1900 (Wi-Fi 5) i wykorzystuje najnowsze technologie wspierające wysoką wydajność sieci bezprzewodowej. Router oferuje łączną przepustowość do 1900 Mb/s w dwóch pasmach transmisji (do 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz do 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz). Dzięki temu użytkownicy mogą używać pasma 5 GHz do bardziej wrażliwych na opóźnienia zastosowań, np. transmisji wideo w jakości HD lub rozgrywek online, a w tym samym czasie, poprzez połączenie w paśmie 2,4GHz, korzystać z codziennych, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna czy przeglądarka internetowa. Zastosowana technologia Smart Connect sprawia, że Archer A8 automatycznie wybiera najlepsze pasmo dla każdego sprzętu połączonego z siecią. Natomiast za zasięg odpowiadają trzy zewnętrzne anteny.

TP-Link Archer A8 pracuje w standardzie AC1900 (Wi-Fi 5) i wykorzystuje najnowsze technologie wspierające wysoką wydajność sieci bezprzewodowej. Router oferuje łączną przepustowość do 1900 Mb/s w dwóch pasmach transmisji (do 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz do 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz).

TP-Link prezentuje router Archer A8

Ich praca wspierana jest przez technologię kształtowania wiązki (Beamforming), która umożliwia zlokalizowanie łączących się z routerem urządzeń, a następnie zwiększa siłę sygnału nadawanego w ich kierunku. Technologia MU-MIMO 3X3 dodatkowo zwiększa skuteczność połączeń i optymalizuje wydajność całej sieci, wysyłając pakiety danych do trzech urządzeń jednocześnie. Funkcja Airtime Fairness sprawia, że starsze urządzenia połączone z routerem nie obniżają prędkości sieci. Router wyposażono także w gwarantujące szybkie połączenia przewodowe cztery gigabitowe porty LAN oraz jeden gigabitowy port WAN. Funkcja kontroli rodzicielskiej, a także sieć dla gości zwiększają bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej. Korzystając z funkcji kontroli rodzicielskiej można na przykład zablokować niestosowne dla dzieci treści oraz ustawić dla nich limity dostępu do internetu.

TP-Link prezentuje router Archer A8

Podobnie jak w przypadku większości sprzętów od TP-Link konfiguracja oraz dostosowanie ustawień Archera A8 do potrzeb użytkownika są niezwykle proste. Dzięki bezpłatnej aplikacji Tether, dostępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android, cały proces trwa zaledwie kilka minut. Router Archer A8 objęty został 3-letnią gwarancją. Urządzenie jest dostępne w sieci sklepów Media Expert. Jego cena wynosi 199 złotych. Pełna specyfikacja routera od TP-Link znajduje się na tej stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link prezentuje router Archer A8

 0