TP-Link przedstawia inteligentne żarówki KL110 i KL130

TP-Link przedstawia inteligentne żarówki KL110 i KL130

TP-Link postanowił zawalczyć o grupę osób poszukujących inteligentnych żarówek. Producent znany m.in. z routerów czy kart sieciowych rozszerzył swoją serię Smart Home o dwie żarówki - KL110 i KL130. Jak zapewnia TP-Link, niezależnie od tego, czy cenimy sobie spędzanie wolnego czasu w kameralnej domowej atmosferze w fotelu z książką w ręku, czy też wolimy różnorodność i urządzanie domówek, przytoczone żarówki dostosują się, tworząc odpowiednią atmosferę dla każdego użytkownika. Do odpowiedniego zarządzania oświetleniem wystarczy nam smartfon lub tablet z zainstalowaną dedykowaną aplikacją Kasa. Dzięki niej dostosujemy jasność, jak również kolory oświetlenia, zapiszemy ulubione ustawienia jako sceny, stworzymy harmonogramy oraz będziemy mogli śledzić zużycie energii.

TP-Link rozszerzył swoją ofertę Smart Home o żarówki KL110 i KL130.

TP-Link przedstawia inteligentne żarówki KL110 i KL130

Co ważne żarówki TP- Link nie wymagają dodatkowych urządzeń, wystarczy połączyć je z domową siecią bezprzewodową. KL130 ma niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o paletę kolorów światła. Stworzenie romantycznego nastroju przy kolacji czy uzyskanie kinowej atmosfery w sam raz do oglądania thrillera, zajmie zaledwie kilka sekund. Najbardziej zabiegani, ceniący wygodę, a także zapominalscy z pewnością docenią zalety trybu dobowego - dostosuje on jasność i kolor światła do pory dnia. Warto podkreślić, że dzięki mobilności już nigdy nie zdenerwujemy się faktem, że zapomnieliśmy wyłączyć światło w pomieszczeniu, ponieważ żarówkami da się zarządzać z dosłownie każdego miejsca na świecie - tak jak wspominaliśmy, wystarczy mieć pod ręką np. smartfon.

Żarówki TP-Link pozwalają nie tylko stworzyć klimat, ale według twórców także odstraszyć potencjalnego włamywacza. Utworzone w aplikacji Kasa harmonogramy umożliwiają zaplanowanie włączenia i wyłączenia oświetlenia pod nieobecność domowników. Światła zapalające się w różnym czasie i w różnych pomieszczeniach domu, mogą skutecznie odstraszyć złodzieja. Kluczowym aspektem nowych modeli żarówek może być także ich cena. Jak zaznacza TP-Link, KL110 oraz KL130 są tańsze względem poprzednich serii. Do tego posiadają najnowocześniejszą technologię i gwarantują bardzo dobry zasięg.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link przedstawia inteligentne żarówki KL110 i KL130

 0