TP-Link przedstawia Neffos C9A

TP-Link przedstawia Neffos C9A

Popularna w naszym kraju firma TP-Link postanowiła ponownie zawojować rynek smartfonów, prezentując model Neffos C9A. Telefon zaprojektowano zgodnie z ideą marki, czyli rozwiązań łączących w sobie jakość oraz atrakcyjną cenę. Neffos C9A charakteryzuje się 5,45-calowym ekranem full-view o proporcjach 18:9 (2:1) i rozdzielczości HD+, który udało się zmieścić w smukłej obudowie, dużo mniejszej od wielu klasycznych smartfonów z wyświetlaczem o podobnej przekątnej, zaś smukła ramka wraz z zakrzywionym szkłem 2.5D daje większe poczucie przestrzeni. Wydłużony ekran pozwala na wygodniejsze czytanie, więcej treści jest widocznych na portalach internetowych, mediach społecznościowych czy w plikach tekstowych. Dodatkowo w Neffos C9A znajdziemy wiele nowoczesnych i interesujących funkcji takich jak rozpoznawanie twarzy czy czytnik linii papilarnych, a nie można też zapomnieć o łączności Bluetooth 4.1, GPS oraz Wi-Fi 802.11 b/g/n.

Neffos C9A to smartfon ze średniej półki cenowej dedykowany nieco mniej wymagającej grupie klientów.

TP-Link przedstawia Neffos C9A

Jeśli chodzi o aparat, TP-Link zdecydował się na montaż 13 Mpix rozwiązania korzystającego z systemu automatycznego ogniskowania z detekcją fazy, pozwalającego także na rejestrowanie ostrych i szczegółowych zdjęć bez utraty jakości obrazu. Poza tym filtr niebieskiego światła sprawi, że ujęcia z C9A będą dokładniej odwzorowywać naturalne kolory, z kolei oprogramowanie NFUI 8.0 oferuje użytkownikom proste tryby jak np. fotografowania jedzenia czy efekty rozmycia, a także Tryb Zaawansowany, w którym ręcznie dostosujemy parametry. W przedniej części obudowy znajdziemy 5 Mpix kamerę, która dzięki 10-stopniowej opcji upiększania w czasie rzeczywistym, a także szerokiemu 84-stopniowemu kątowi, sprawdzi się w robieniu popularnych selfie.

Neffos C9A zasila czterordzeniowy procesor MediaTek MTK6739WW, wspomagany przez 16 GB pamięci ROM i 2 GB RAM. Smartfon obsługuje dwie karty SIM w technologii Dual Standby, umożliwiające proste przełączanie się pomiędzy dwoma numerami. Co ciekawe, urządzenie posiada również trzeci slot na dodatkową kartę microSD, dzięki której zwiększymy pamięć wbudowaną do 128 GB. Model Neffos C9A pracuje pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo z najnowszą wersją autorskiego oprogramowania NFUI 8.0. Cena detaliczna kształtuje się na poziomie ok. 479 zł. W pudełku wraz ze smartfonem użytkownik znajdzie słuchawki, etui i folię ochronną na ekran. Więcej informacji o telefonie znajdziemy na jego oficjalnej stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link przedstawia Neffos C9A

 0