TP-Link przedstawia nowy smartfon Neffos C5s

TP-Link przedstawia nowy smartfon Neffos C5s

TP-Link ujawnił kolejny smartfon wchodzący w skład popularnej serii Neffos. Podobnie jak większość modeli ten również jest dedykowany nieco mniej wymagającej grupie klientów.

Neffos C5s wyposażono w najnowsze technologie takie jak 4G LTE, WiFi oraz opcję przesyłania danych przez Bluetooth 4.2. Kolejnym atutem jest zastosowanie baterii o pojemności 2340mAh, pozwalającej na spokojną pracę urządzenia przez cały dzień. Wspomniany Neffos posiada również dwa aparaty fotograficzne - 5 Mpix umieszczony z tylnej części obudowy i 2 Mpix zlokalizowany z przodu. Do tego auto-focus, czy 10-stopniowy tryb upiększania (dodający uroku autoportertom). Pięciocalowy model C5s działa w oparciu o system operacyjny Android 7.0 i posiada 64-bitowy procesor, który zapewnia płynną, bezproblemową pracę urządzenia. Oferuje użytkownikom nie tylko dostęp do nowych technologii, ale także możliwość symultanicznego korzystania z wielu aplikacji na podzielonym ekranie. 

Neffos C5s przypadnie do gustu osobom szukającym dość taniego i dobrego rozwiązania np. do codziennej pracy

TP-Link przedstawia nowy smartfon Neffos C5s

Bez wątpienia Neffos C5s to kolejny niedrogi smartfon w portfolio TP-Link, którego stosunek jakości do ceny robi bardzo pozytywne wrażenie. Z pewnością docenią go osoby stawiające na jakość, funkcjonalność oraz niezawodność. To ciekawa propozycja zwłaszcza dla tych, którzy dbają o stan domowego budżetu. Cena detaliczna będzie kształtowała się na poziomie ok. 299 zł. Więcej informacji o smartfonie znajdziemy na jego oficjalnej stronie. Przy okazji warto wspomnieć, że wszystkie telefony z serii Neffos objęto 24 miesięczna gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez
konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli z urządzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje ono odebrane przez kuriera i na koszt firmy przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej koszty odesłania sprzętu do właściciela także pokrywa producent. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link przedstawia nowy smartfon Neffos C5s

 0