TP-Link RE300 - wzmacniacz sieci bezprzewodowej w technologii OneMesh

TP-Link RE300 - wzmacniacz sieci bezprzewodowej w technologii OneMesh

TP-Link przedstawia wzmacniacz sieci bezprzewodowej RE300, który z pewnością przyda się osobom mającym problemy z utrzymaniem połączenia czy zasięgiem Wi-Fi. RE300 pracuje w standardzie 802.11ac i rozgłasza Wi-Fi z prędkością sięgającą 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz 867 Mb/s w paśmie 5 GHz, eliminując tym samym martwe strefy, a także zapewniając stabilne i płynne połączenie bezprzewodowe w całym domu. Dzięki temu w ocenie firmy można grać online bez opóźnień, streamować wideo w rozdzielczości 4K, jak również wykonywać jednocześnie wiele bardzo obciążających sieć zadań. Produkt TP-Link jest pierwszym w ofercie producenta sprzętem wyposażonym w technologię OneMesh, która dzięki płynnemu roamingowi gwarantuje nieprzerwaną transmisję danych podczas przemieszczania się po domu.

TP-Link RE300 to wzmacniacz sieci bezprzewodowej, który obsługuje technologię OneMesh.

TP-Link RE300 - wzmacniacz sieci bezprzewodowej w technologii OneMesh

Technologia OneMesh automatycznie łączy urządzenia znajdujące się w sieci Wi-Fi z routerem lub wzmacniaczem o najsilniejszej w danym momencie sile sygnału. Proces ten pozostaje niezauważalny dla użytkownika, dzięki czemu gwarantuje maksimum wygody. Należy podkreślić, że aby wykorzystać pełny potencjał Mesh nie będzie konieczna wymiana posiadanego sprzętu i w tym przypadku wystarczy aktualizacja dotychczasowego oprogramowania. Pełną listę urządzeń TP-Link objętych update udostępniono pod tym adresem. Plusem RE300 jest także opcja inteligentnego wyboru ścieżki (Adaptive Path Selection), umożliwiająca pracę sieci na najwyższych obrotach. Urządzenie posiada również tryb wysokiej prędkości. Dzięki niemu można utworzyć jedno ultraszybkie połączenie, doskonałe do streamingu w jakości HD oraz do gier wieloosobowych.

Konfiguracja TP-Link RE300 nie należy do trudnych i nie wymaga szczególnej wiedzy. W tym przypadku wystarczy po prostu nacisnąć przycisk WPS na routerze, a następnie wzmacniaczu, by skonfigurować sieć Mesh. Inteligentny sygnalizator RE300, przez wskazanie siły sygnału, błyskawicznie pomaga znaleźć najlepszą lokalizację dla urządzenia, pozwalającą uzyskać optymalny zasięg połączenia. Natomiast zarządzanie całą siecią możliwe jest dzięki dedykowanej aplikacji TP-Link Tether dostępnej na systemy Android oraz iOS. Więcej informacji o wzmacniaczu TP-Link RE300 znajdziecie bezpośrednio na jego stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link RE300 - wzmacniacz sieci bezprzewodowej w technologii OneMesh

 0