TP-Link RE315 - wzmacniacz sieci bezprzewodowej w technologii OneMesh

TP-Link RE315 - wzmacniacz sieci bezprzewodowej w technologii OneMesh

Nowy wzmacniacz sieci bezprzewodowej TP-Link RE315 z technologią OneMesh to rozwiązanie dla osób, które mają problemy z zasięgiem Wi-Fi, nieustannym buforowaniem sieci lub tracą połączenie przemieszczając się po domu. RE315 wyposażono w technologię OneMesh, która dzięki płynnemu roamingowi zapewnia nieprzerwaną transmisję danych podczas przemieszczania się po domu. OneMesh automatycznie łączy urządzenia znajdujące się w sieci Wi-Fi z routerem lub wzmacniaczem o najsilniejszej w danym momencie sile sygnału. Proces ten jest niezauważalny dla użytkownika. Aby w pełni korzystać z możliwości sieci Mesh nie jest konieczna wymiana wszystkich posiadanych urządzeń. Wystarczy zaktualizować firmware swojego routera do wersji OneMesh. Pełna lista urządzeń TP-Link, które zostaną objęte aktualizacją oraz tych, które już występują w wersji OneMesh, znajduje się tutaj.

Nowy wzmacniacz sieci bezprzewodowej TP-Link RE315 z technologią OneMesh to rozwiązanie dla osób, które mają problemy z zasięgiem Wi-Fi, nieustannym buforowaniem sieci lub tracą połączenie przemieszczając się po domu.

TP-Link RE315 - wzmacniacz sieci bezprzewodowej w technologii OneMesh

Zaletą RE315 jest możliwość skorzystania z funkcji APS (Adaptive Path Selection), czyli inteligentnego wyboru trasy, która zapewnia działanie sieci z najwyższą wydajnością, automatycznie wybierając najszybszą ścieżkę połączenia z routerem. Wzmacniacz posiada także dwa tryby High Speed i tryb AP (Access Point). Pierwszy z nich sprawia, że jedno pasmo Wi-Fi pełni zadanie łącza dosyłowego, natomiast drugie działa jak punkt dostępowy, maksymalnie zwiększając przepustowość wzmocnionej sieci Wi-Fi. Z kolei tryb AP umożliwia utworzenie bezprzewodowego punktu dostępowego, dając sieci przewodowej dostęp do funkcji Wi-Fi. Wzmacniacz RE315 jest niezwykle prosty w konfiguracji. By skonfigurować sieć Mesh wystarczy nacisnąć przycisk WPS na routerze, a następnie na wzmacniaczu.

Inteligentny sygnalizator RE315, przez wskazanie siły sygnału, błyskawicznie pomaga znaleźć najlepszą lokalizację dla urządzenia, pozwalającą uzyskać optymalny zasięg sieci. Zarządzanie siecią umożliwia aplikacja TP-Link Tether. Użytkownik może monitorować stan wzmacniacza sygnału, kontrolować jego funkcje oraz zmieniać ustawienia na każdym urządzeniu mobilnym z systemem operacyjnym iOS lub Android. Zarządzanie możliwe jest także przez interfejs użytkownika. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją, a jego koszt to ok. 160 złotych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link RE315 - wzmacniacz sieci bezprzewodowej w technologii OneMesh

 0