TP-Link Tapo C420 – kamera do monitoringu zewnętrznego zasilana bateryjnie

TP-Link Tapo C420 – kamera do monitoringu zewnętrznego zasilana bateryjnie

Seria TP-Link Tapo poszerzyła się o nową kamerę do monitoringu zewnętrznego, która jest zasilana bateryjnie. Urządzenie rejestruje kolorowy obraz 2K QHD, jest odporny na warunki atmosferyczne (certyfikat IP65).

TP-Link Tapo C420 rejestruje obraz w rozdzielczości 2K QHD (2560 x 1440), nawet w warunkach słabego oświetlenia za sprawą przetwornika o wysokiej czułości Starlight. Dodatkowo sprzęt ma tryb nocny. Nagrania z kamery można zapisywać na karcie microSD o pojemności do 256 GB zamontowanej w dołączonym do zestawu hubie Tapo H200 lub korzystając z usługi przechowywania w chmurze Tapo. TP-Link Tapo C420 wyposażono w czujnik ruchu, który bezzwłocznie wysyła powiadomienie push na urządzenie mobilne właściciela za każdym razem, gdy pod jego nieobecność w domu wykryje niepożądany ruch lub aktywność.

TP-Link Tapo C420 wyposażono w baterię, która zapewnia działanie do 180 dni.

Kamera TP-Link Tapo

Powiadomienie automatycznie przesyłane jest m.in. po wykryciu wtargnięcia na posesję, przekroczeniu wyznaczonej przez użytkownika granicy oraz w przypadku sabotażu kamery. W tej sytuacji uruchomione zostają także głośna syrena i alarm świetlny, które skutecznie odstraszają nieproszonych gości. Co ciekawe czujnik rozpoznaje również samochody i zwierzęta. Tapo C420 oferuje także dwukierunkową transmisję audio, czyli możliwość rozmowy przez urządzenie, np. z kurierem, którego można poprosić o zostawienie przesyłki przed drzwiami.

Kamerą zarządzamy za pomocą aplikacji na systemy mobilne Android oraz iOS. Obsługuje ona do 32 urządzeń i umożliwia pogląd z czterech kamer na jednym ekranie. Pyłoszczelność i odporność urządzenia na ekstremalne warunki atmosferyczne gwarantuje certyfikat IP65. Sprzęt posiada baterię, która pozwala na pracę aż do 180 dni. Kamery Tapo C420 są już dostępne w sprzedaży w zestawach zawierających dwie kamery oraz hub Tapo H200 (zestaw Tapo C420S2) w cenie około 1100 zł i zostały objęte 24-miesięczną gwarancją.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link Tapo C420 – kamera do monitoringu zewnętrznego zasilana bateryjnie

 0