TP-Link Tapo P100 – inteligentne gniazdko o kompaktowych rozmiarach

TP-Link Tapo P100 – inteligentne gniazdko o kompaktowych rozmiarach

TP-Link Tapo P100 to inteligentne gniazdko, które sprawia, że dom staje się bardziej smart. Za jego pośrednictwem można zarządzać podłączonym do niego sprzętem elektronicznym. To doskonała metoda na to by, będąc z dala od domu uniknąć zmartwień o pozostawione włączone światło, rozgrzane żelazko czy nieprzykręcony na czas nieobecności grzejnik. Inteligentne gniazdko pozwala na tworzenie harmonogramów, dzięki którym o określonych przez użytkownika godzinach włącza lub wyłącza podłączone do niego urządzenia. Takie rozwiązanie oczywiście przyczynia się do większego oszczędzania energii np. w sytuacji, gdy ktoś jest poza domem. Oprócz tego warto jeszcze wspomnieć o programatorze czasowym. Po ustawieniu odlicza on czas pracy sprzętu i przykładowo toster wyłączy po dwóch minutach.

TP-Link Tapo P100 to inteligentne gniazdko, które sprawia, że dom staje się bardziej smart.

TP-Link Tapo P100 – inteligentne gniazdko o kompaktowych rozmiarach

Co ciekawe według producenta inteligentne gniazdko Tapo P100 ma szansę sprawdzić się w roli skutecznego zabezpieczenia przed złodziejami, ponieważ pracujące w trybie zdalnym gniazdko automatycznie włącza i wyłącza światło o różnych porach, skutecznie maskując nieobecność domowników. Proces instalacji oraz konfiguracji produktu TP-Link jest dość prosty. Pomocnym w tym przypadku narzędziem jest dedykowana darmowa aplikacja TP-Link Tapo. Ponadto urządzeniem można także sterować głosowo za pośrednictwem Asystenta Google lub Amazon Alexa. Do komunikacji z Tapo P100 nie jest wymagany żaden dodatkowy kontroler czy sterownik, urządzenie porozumiewa się wykorzystując domową sieć Wi-Fi.

Smart Plug Tapo P100 ma kompaktową obudowę, zajmuje mało przestrzeni, a tym samym nie utrudnia dostępu do sąsiednich gniazdek. Więcej informacji na temat opisanej propozycji TP-Link znajdziemy bezpośrednio pod tym adresem. Inteligentne gniazdko jest już dostępne w sprzedaży m.in. w popularnych sieciach z elektroniką, zaś jego cena wynosi około 60 złotych. Sprzęt objęto również standardową 24-miesięczną gwarancją producenta.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link Tapo P100 – inteligentne gniazdko o kompaktowych rozmiarach

 0