TP-Link TL-SL1311MP - kompaktowy przełącznik PoE do monitoringu CCTV

TP-Link TL-SL1311MP - kompaktowy przełącznik PoE do monitoringu CCTV

Przełącznik TP-Link TL-SL1311MP został zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących rozwiązań do podłączenia kamer CCTV, punktów dostępowych Wi-Fi czy też telefonów IP. Model TL-SL1311MP posiada osiem portów PoE+ RJ45 10/100 Mb/s, które pozwalają na zasilenie sprzętu zgodnego ze standardami PoE 802.3af/at. Przełącznik wyposażono także w dwa gigabitowe porty RJ45 oraz jeden gigabitowy port SFP, służące do integracji urządzenia z resztą sieci. Jego łączny budżet mocy wynosi 124 W, przy czym na każdym porcie moc może wynieść maksymalnie 30 W. Jednym z oferowanych przez przełącznik opcji jest dedykowany do monitoringu CCTV specjalny Tryb Extend, dzięki któremu zasilanie oraz zasięg transmisji PoE sięga nawet 250 m, sprawiając, że całość sprawdzi się w przypadku rozmieszczania kamer IP na dużym obszarze.

Przełącznik TL-SL1311MP posiada osiem portów PoE+ RJ45 10/100 Mb/s, które pozwalają na zasilenie sprzętu zgodnego ze standardami PoE 802.3af/at.

TP-Link TL-SL1311MP - kompaktowy przełącznik PoE do monitoringu CCTV

Kolejnym ułatwieniem jest Tryb Isolation uruchamiany jednym przyciskiem na przełączniku. Rozdziela on ruch na portach 1-8 poprawiając bezpieczeństwo sieci lokalnej oraz transmisji danych. TL-SL1311MP posiada także system automatycznej naprawy - PoE Auto Recovery. Przełącznik automatycznie wykrywa i ponownie uruchamia urządzenia zasilane przez PoE (takie jak kamery i punkty dostępowe), gdy przestają one działać lub reagować na żądania. W przypadku gdy całkowity pobór mocy przekroczy 124 W, funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii wyłączy zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach. Tym samym urządzenie uniknie przeciążenia. Funkcja ta umożliwia także automatyczne wykrywanie wymaganej przez dane urządzenie mocy PoE i chroni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.

Za sprawą podłączenia typu plug and play nie ma potrzeby konfiguracji przełącznika, a jego instalacja jest niezwykle łatwa i tania. Przełącznik posiada wytrzymałą, wykonaną z metalu wysokiej jakości obudowę, która gwarantuje wieloletnią i stabilną pracę urządzenia. Bezwentylatorowa konstrukcja dodatkowo ogranicza zużycie energii, a także zapewnia cichą pracę urządzenia. Przełącznik został objęty 5-letnią gwarancją, a jego cena to ok. 350 zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link TL-SL1311MP - kompaktowy przełącznik PoE do monitoringu CCTV

 0