TP-Link VIGI NVR4032H - 32-kanałowy sieciowy rejestrator wideo

TP-Link VIGI NVR4032H - 32-kanałowy sieciowy rejestrator wideo

VIGI NVR4032H to nowy rejestrator w ofercie TP-Link, który może obsłużyć do 32 kamer. Według producenta urządzenie sprawdzi się w systemie monitoringu CCTV w dużych firmowych instalacjach.

TP-Link VIGI NVR4032H jest rejestratorem pozwalającym przechowywać nagrany materiał uzyskanego z kamer na dyskach SATA. Da radę zamontować w rejestratorze nawet 4 dyski o pojemności do 10 TB każdy. Rejestrator ma wbudowane wyjście HDMI wspierające rozdzielczość 4K oraz VGA. Produkt może dekodować do 16 streamów o rozdzielczości 2 Mpx każdy. Przepustowość rejestratora zapewnia zarządzanie maksymalnie 32 kamerami HD. Wbudowany głośnik pozwoli odsłuchiwać także dźwięk z nagrań.

TP-Link VIGI NVR4032H jest rejestratorem, który może dekodować do 16 streamów o rozdzielczości 2 Mpx każdy.

Rejstrator TP-Link VIGI NVR4032H

Dwa gigabitowe porty Ethernet zapewniają większą stabilność sieci i nieprzerwaną pracę urządzenia. Standard kompresji H.265+ ogranicza nadmierne wykorzystanie przepustowości sieci i zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni dyskowej. Rejestrator może być również zamontowany w szafie rack. Sprzęt działa w trybie Plug&Play – automatycznie wykrywa kamery VIGI i adaptuje konfigurację do współpracy z nimi.

VIGI NVR4032H uzupełnia system do monitoringu od TP-Link, w skład którego wchodzą m.in. wewnętrzne kamery typu turret (np. VIGI C440) oraz zewnętrzne urządzenia typu bullet (np. VIGI C340), ale jest także w pełni zgodny ze standardem ONVIF, dzięki czemu współpracuje z kamerami różnych producentów.

VIGI NVR4032H pozwala na monitorowanie zdalne P2P, dzięki chmurze TP-Link ID i mobilnej aplikacji VIGI dostępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Rejestrator VIGI objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta. Zakup urządzenia to wydatek ok. 2500 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link VIGI NVR4032H - 32-kanałowy sieciowy rejestrator wideo

 0