TP-Link VIGI VMS – kompleksowe narzędzie do zarządzania systemem CCTV

TP-Link VIGI VMS – kompleksowe narzędzie do zarządzania systemem CCTV

TP-Link uzupełnia swoją ofertę rozwiązań do monitoringu wizyjnego, wprowadzając narzędzie do centralnego zarządzania systemem CCTV - VIGI VMS (Video Management System).

TP-Link VIGI VMS to konsola do centralnego zarządzania urządzeniami z serii VIGI. Na pokładzie znajdziemy oprogramowanie dedykowane dużym sieciom CCTV - także rozproszonym. Wszystkie opcje dostępne są z poziomu jednego interfejsu. W panelu mamy możliwość ustawienia m.in. reguł zdarzeń, alertów czy aktualizacji urządzeń. VIGI VMS pozwala również na wgranie mapy obiektu umieszczenie na niej wdrożonych urządzeń.

TP-Link VIGI VMS to konsola do centralnego zarządzania urządzeniami z serii VIGI. Jest to bezpłatne oprogramowanie.

TP-Liink oprogramowanie
 

VIGI VMS to oprogramowanie działające w systemie serwer-klient. Wraz z VMS mamy możliwość instalacji aplikacji klienckiej na stanowiskach operatorów, którzy po zalogowaniu otrzymają dostęp do zdefiniowanych przez administratora urządzeń i uprawnień.

Aplikacja kliencka umożliwia podgląd obrazu na żywo, odtwarzanie nagrań archiwalnych oraz przegląd i filtrowanie zdarzeń Smart zarejestrowanych przez kamery.

Narzędzie jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi produktami z serii VIGI. Bezpłatne oprogramowanie VIGI VMS w języku polskim można pobrać bezpośrednio ze strony TP-Link.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link VIGI VMS – kompleksowe narzędzie do zarządzania systemem CCTV

 0