Trailer Cyberpunk 2077 zawiera ukrytą wiadomość

Trailer Cyberpunk 2077 zawiera ukrytą wiadomość

CD-Projekt RED opublikowało trailer jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji ostatnich lat, a w nim ukryli wiadomość do swoich fanów.

W sieci pojawił się długo wyczekiwany trailer Cyberpunk 2077, nowej produkcji studia CD-Projekt RED. Jest to najprawdopodobniej najbardziej wyczekiwana produkcja ostatniego czasu i są ku temu porządne podstawy. CD-Projekt RED odpowiedzialne jest za genialną serię gier z Wiedźminem w roli głównej. Co więcej ekipa ta cieszą się bardzo dobrym odbiorem społeczności. Podczas gdy inny wydawcy mocno pracują nad wyciśnięciem jak największej ilości pieniędzy z lootboxów, mikrotransakcji i innych funkcji online. CD-Projekt RED odcina się od tego wszystkiego, stawiając na czystą przyjemność grania.  Co więcej z konsekwencją powtarzają, że nie planują wprowadzenia takich funkcji również w przyszłości. Nawet ich sklep z grami GOG.com pozbawiony jest, podobnie jak i ich produkcje, zabezpieczeń typu DRM, które uprzykrzają graczom życie.

Mikrotransakcje w grze RPG dla jednego gracza? Zgłupieliście? - czytamy w wiadomości od studia

Trailer Cyberpunk 2077 zawiera ukrytą wiadomość

W trailerze oprócz zapowiedzi tego co nas czeka w grze, Redzi zawarli również ukrytą wiadomość. Studio odpowiedziało na kilka stawianych sobie pytań,  włącznie z datą premiery. Prócz ukrytych wiadomości, pojawiają się również elementy wiralowe. Gdy wpiszemy w przeglądarce pojawiający się adres 212.91.11.20, pojawi się okno logowania. Niektórzy w tym adresie upatrują się również daty premiery - cyfry czytane od tyłu dają 02.11.19. Studio potwierdziło, że w swojej polityce dystrybucji nie wprowadzi żadnych zmian. Gra będzie sprzedawana bez żadnych zabezpieczeń. Tytuł ten otrzyma również dodatki fabularne i wsparcie co najmniej jak dobre jak w przypadku Wiedźmina 3. Dalsze informacje o grze zapewne będą się pojawiać już wkrótce. Czekamy z niecierpliwością. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Trailer Cyberpunk 2077 zawiera ukrytą wiadomość

 0