Trailer nowego Wolfensteina mówi nam, że Hitler był świetnym malarzem

Trailer nowego Wolfensteina mówi nam, że Hitler był świetnym malarzem

Są tu jacyś fani Wolfensteina? Pora zobaczyć nowy trailer do najnowszej odsłony serii – New Colossus.
 

Bethesda wypuściła dziś nowy zwiastun dla Wolfenstein II: New Colossus. Chociaż gra jest przepełniona pistoletami, strzelaniem i akcją to tym razem twórcy prezentują coś zupełnie innego. Prawie czterominutowy klip skupia się na jednej scenie w restauracji – stąd nazwa trailera: Truskawkowy Milkshake (Strawberry Milkshake). Materiał wideo tak jak wspomniałem, nie skupia się na pokazaniu akcji z gry. Tym razem jesteśmy wciągnięci nieco w klimat produkcji, a sam zwiastun ma za zadanie budować napięcie. I tak też się dzieje – materiał wideo pokazuje skrawek świata, w którym żyją bohaterowie. A dokładniej pewną restaurację, w której czeka nas niemiłe spotkanie z nazistowskim komendantem. Nie napiszę nic więcej, nakłaniam was, abyście sami obejrzeli trailer, bo jest naprawdę warty uwagi – ma zupełnie inne podejście niż tradycyjne zwiastuny, działa na psychikę gracza i podejście do produkcji.

Nowy trailer do Wolfenstein II: New Colossus budzi wiele emocji i skutecznie buduje napięcie. "...the Führer is a great author and painter."

Zwiastun obejrzycie w całości powyżej. W Wolfenstein II: New Colossus to gra FPP, w której podejmiemy walkę z okupowaną przez hitlerowców Ameryką. Całość odbywa się po wydarzeniach z poprzednika – Wolfenstein: The New Order a dokładniej w roku 1961. W grze wcielimy się w B.J. Blazkowicza, który łącząc się z grupą ruchu oporu, stawi czoła reżimowi i poprowadzi „drugą amerykańską rewolucję”. Produkcja Bethesdy zadebituje 27 października na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Jej steamowa cena to 59,99€ jednak w internetowych sklepach nowego Wolfensteina znajdziecie już za 159zł w wersji PC oraz 239 zł na Xbox One oraz PS4.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Trailer nowego Wolfensteina mówi nam, że Hitler był świetnym malarzem

 0