Trevor z GTA 5 ujawnia szczegóły fabularnego dodatku DLC

Trevor z GTA 5 ujawnia szczegóły fabularnego dodatku DLC

Grand Theft Auto 5 przez lata otrzymało wiele aktualizacji dodających nową zawartość, misje, napady i wiele więcej do GTA Online, ale gra nigdy nie dostała rozszerzenia fabularnego od czasu premiery w 2013 roku.

Wcześniejsze raporty wspominały o porzuconych planach fabularnych DLC, a ostatnio wyciekły pliki bazy danych sugerujące, że deweloperzy Rockstar Games anulowali DLC związane z Trevorem, jednym z trzech głównych bohaterów gry. Teraz aktor, który wcielił się w ekscentryczną postać w GTA 5, powiedział, że "nakręcił kilka rzeczy" do DLC Trevora, które nigdy nie ujrzało światła dziennego.

W zeszłym roku wyradziony plik bazy danych GTA 5 ujawnił istnienie dodatku DLC związanego z Trevorem. Teraz dmysły te potwierdził sam aktor Steven Ogg.

W sesji pytań i odpowiedzi GTA 5 z udziałem Stevena Ogga, Neda Luke'a i Shawna Fonteno, którzy wcielili się odpowiednio w Trevora, Michaela i Franklina, aktorzy ujawnili kilka szczegółów na temat planowanego rozszerzenia fabularnego. Luke wspomniał, że Rockstar początkowo planowało kontynuować historie trzech przestępców, natomiast Ogg szczegółowo opisał DLC skupiające się na Trevorze, które było w przygotowaniu. "Nie pamiętam, czy to było DLC, nie mam pojęcia, ale Trevor miał być pod przykrywką. Pracuje dla federalnych. I nakręciliśmy kilka z tych rzeczy, z "Jamesem Bondem Trevorem"" - powiedział Ogg w streamie. "I nakręciliśmy kilka rzeczy, a potem po prostu zniknęły, nigdy tego nie zrobili i nigdy tego nie kontynuowali" - dodał.

Ogg prawdopodobnie odnosił się do DLC związanego z Trevor'em, które zostało odkryte, gdy plik bazy danych GTA 5 wyciekł w listopadzie 2023 roku. Wyciek zawierał ciąg znaków związany z Trevorem, sugerujący istnienie rozszerzenia trybu fabularnego gry.

Jeszcze w 2014 roku Rockstar zapowiadał "bardzo ekscytujące DLC do trybu fabularnego i wiele więcej", ale studio zamiast tego skupiło się na dostarczaniu nowych aktualizacji dla GTA Online i skierowało zasoby na rozwój Red Dead Redemption 2, potwierdzając później, że GTA 5 nie otrzyma rozszerzenia fabularnego. "...nie czuliśmy, że rozszerzenia dla jednego gracza są możliwe lub konieczne, ale możemy je zrobić dla przyszłych projektów" - powiedział Rockstar Game Informer w 2017 roku.

W przeszłości Rockstar Games opracowywało ambitne rozszerzenia fabularne. Grand Theft Auto 4 otrzymało dwa duże dodatki fabularne: The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony, które dodały nowych bohaterów, postacie i historię, powiązane z główną grą.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Trevor z GTA 5 ujawnia szczegóły fabularnego dodatku DLC

 0