Trofea na PS4 będą synchronizować się znacznie szybciej, ale...

Trofea na PS4 będą synchronizować się znacznie szybciej, ale...

Trofea - powód dla dumy dla jednych, a dla drugich coś zupełnie nieistotnego. Sony właśnie ogłosiło, że od teraz będą one sprawniej funkcjonować na PS4, co powinno ucieszyć wielu niezadowolonych z obecnego stanu synchronizacji.

Europejski oddział PlayStation za pośrednictwem Twittera zakomunikował, że od teraz synchronizacja trofeów będzie się odbywać znacznie szybciej niż przedtem. Zmiana dotyczy PS4 - nie wiadomo czy uświadczymy poprawy tej funkcjonalności na PS3 i PS Vita. Usprawnienie trofeów to niewątpliwie świetne wieści dla miłośników zdobywania cyfrowych osiągnięcia. Całkiem możliwe, że właśnie z tego powodu dzisiaj rano odbyła się konserwacja sieci PSN dziś rano. Tyczyła się ona także PS3 i PS Vita, więc jest szansa na to, że i te konsole od teraz szybciej odświeżają nasze trofea.

 

Warto jednak nadmienić, że pomimo szybszej synchronizacji, nie będzie ona się jednak odbywać automatycznie i natychmiastowo - nadal musimy przejść do zakładki z trofeami z głównego menu aby zainicjować ten proces. Na Xbox One z kolei od samego początku generacji, jak również za czasów Xboksa 360, z momentem odblokowania osiągnięcia, nasz wynik jest aktualizowany od razu. Mimo wszystko to dobrze, że Sony usprawnia infrastrukturę PSN, gdyż nie robi tego często, a na pewno wielu fanów marki PlayStation z chęcią zobaczyłoby także inne usprawnienia, zwłaszcza, że Sony nieczęsto dodaje nową funkcjonalność. Ostatnia aktualizacja systemu, z oznaczeniem 4.55, w zasadzie jedynie wprowadziła zmiany dotyczące stabilności systemu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Trofea na PS4 będą synchronizować się znacznie szybciej, ale...

 0