Trust Gaming prezentuje nowe gamepady – Bosi i Nomad

Trust Gaming prezentuje nowe gamepady – Bosi i Nomad

Trust Gaming - producent peryferii komputerowych zaprezentował nowe gamepady, które znajdą uznanie wśród wielu fanów wirtualnej, mobilnej rozrywki.

GXT 590 Bosi jest poręcznym kontrolerem do gier wyposażonym w 13 przycisków, dwie analogowe gałki oraz pad kierunkowy w kształcie krzyżyka. Całość stanowi interesującą propozycję dla miłośników bezprzewodowego i mobilnego grania. Sprzęt łączy się z komputerami, a także urządzeniami mobilnymi opartymi na systemie Android dzięki technologii Bluetooh. Specjalny, rozkładany uchwyt pozwala na montaż smartfonu, co daje opcję pykania w praktycznie każdych warunkach. Zacisk bez kłopotu poradzi sobie z telefonami o przekątnej nie większej niż 6,8 cali. Bosi pracuje w dwóch trybach: X-Input i Direct Input. Gwarantuje, to obsługę wszystkich gier. Dla zwiększenia realizmu, kontroler posiada system wibracji, który aktywuje się w momencie nagłych eksplozji, upadów oraz uderzeń. Dodatkowo pojemna bateria umożliwia nawet 30 godzin ciągłej, wciągającej zabawy. 

Nowe pady od Trust Gaming przypadną do gustu większości maniaków mobilnego grania. Dodatkowo sprzęt bez problemu podłączymy do konsoli PlayStation 3

Z kolei GXT 560 Nomad należy do grupy przewodowych padów o ergonomicznych kształtach. Jego boki zostały ogumowane, by zapewnić pewny uchwyt nawet w chwilach bardzo intensywnej rozgrywki. Urządzenie posiada 12 przycisków i podobnie jak Bosi, dwa analogowe joysticki oraz krzyżakowy kontroler kierunkowy. Zaawansowany system wibracji polepszy odczucia płynące z gry. Użytkownik poczuje w swoich dłoniach każdy cios, czy wybuch. GXT 560 jest w pełni kompatybilny z komputerami posiadającymi na pokładzie Windows 10, 8 lub 7, a także konsolą PlayStation 3. Gamepad obsługuje również wspomniane tryby X-Input i Direct Input. Sprzęt podłączymy za pomocą kabla o długości 2 mertrów, zakończonego złączem USB. Trust GXT 590 Bosi jest dostępna w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 219,90 złotych, z kolei Trust GXT 560 Nomad w cenie od 129 złotych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Trust Gaming prezentuje nowe gamepady – Bosi i Nomad

 0