Trust Gaming zaprezentował nową mysz dla graczy - GXT 180 Kusan

Trust Gaming zaprezentował nową mysz dla graczy - GXT 180 Kusan

Producent peryferii komputerowych firma Trust Gaming zaprezentowała w dniu dzisiejszym najnowszą propozycję przeznaczoną dla najbardziej wymagających graczy, myszkę - GXT 180 Kusan. 

Wykonano ją z lekkich, ale jednocześnie bardzo wytrzymałych materiałów, a antypoślizgowa ochrona zapewnia kontrolę w mocno ekstremalnych warunkach. Warto zaznaczyć, iż produkt powstał we współpracy z profesjonalnymi zawodnikami drużyny e-sportowej Epsilon, dzięki czemu udało się określić idealne wymiary oraz wagę urządzenia. Gryzoń ważący 107 gramów przypadnie do gustu zarówno osobom lewo jak i praworęcznym. Dodatkowo dostępne podświetlenie RGB możemy dowolnie spersonalizować za sprawą dedykowanego oprogramowania, tak by pasowało do pozostałych akcesoriów. Kusana wyposażono w sensor optyczny PixArt 3325 o rozdzielczości do 5000 DPI pozwalający na niezwykle precyzyjnie celowanie w ekstremalnie trudnych sieciowych strzelankach. 

Według Producenta GXT 180 Kusan posiada wszystkie te cechy, których wymaga się od topowego sprzętu

Wszystkie sześć dostępnych przycisków idzie w dowolny sposób zaprogramować, tworząc przydatne w grach makra. Oznacza, to że myszka świetnie sprawdza się podczas turniejów LAN. Wbudowana pamięć pozwala na zapisanie 5 różnych ustawień, co jest praktyczne przy częstej zmianie komputerów. Do sporych plusów można również zaliczyć wytrzymały, mierzący 180 cm kabel urządzenia, który nie da się łatwo zaplątać. Reasumując GXT 180 Kusan, inspirowany samurajskim mieczem Kusanagi posiada wszystkie cechy wymagane przez zawodowych graczy, rozgrywających najbardziej pasjonujące mecze w swoim życiu. Nawet jeśli stawiacie małe kroczki w kierunku wirtualnej rozrywki z całą pewnością powinniście się zainteresować wspomnianym, niezwykle ostrym jak brzytwa orężem. Specyfikacja urządzenia jest dostępna na oficjalnej stronie producenta.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Trust Gaming zaprezentował nową mysz dla graczy - GXT 180 Kusan

 0